Dobry dietetyk przez iternet - również sportowy - konsultacje dietetyczne online | Przyjazny Dietetyk
Wideo
konsultacja
na żywo
NOWOŚĆ! WIDEODIETETYKA ONLINE

Brakuje Ci energii i chęci do życia?
Czujesz, że Twój organizm funkcjonuje nieprawidłowo?

Dobrze trafiłeś!

Pomożemy Ci osiągnąć piękną sylwetkę
i zdrowy styl życia!

JAK DZIAŁA PORADA DIETETYKA ON-LINE?
dietetyk-online-1
umów konsultacje

1. Kliknij przycisk "Wideokonsultacja online" jednego z dwóch pakietów lub "Kup teraz"
2. Wypełnij formularz: przedstaw się, wybierz wolną datę i godzinę, typ sesji oraz wpisz swój adres e-mail i numer telefonu.
3. Kliknij przycisk „UMÓW SESJĘ” - nastąpi przekierowanie do płatności elektronicznej.
4. Zostaniesz poproszony o dokonanie opłaty za usługę porady dietetycznej online.

dietetyk-online-2
sprawdź pocztę

Po rejestracji sprawdź swoją skrzynkę pocztową. Otrzymasz wiadomość z informacją o sesji, link do platformy online i dane logowania do usługi. Zachowaj wiadomość do czasu konsultacji - jest niezbędna do odbycia spotkania! Chcesz zmienić datę lub anulować spotkanie? Prosimy o kontakt e-mail wybranego dietetyka. W przypadku rezygnacji, w ciągu 7 dni roboczych zwórcimy Ci pobraną opłatę przelewem na Twoje konto.

dietetyk-online-1
rozpocznij spotkanie

W dniu umówionej sesji, aby otworzyć stronę www konsultacji online kliknij w link zawarty w wiadomości e-mail.
Wpisz adres e-mail użyty przy rejestracji oraz hasło spotkania (token), przesłanego również ww. wiadomości.

Jesteś przed czasem? System skieruje Cię do poczekalni. Spotkanie rozpocznie się automatycznie w momencie zalogowania się naszego dietetyka (strona zostanie odświeżona automatycznie).

WAŻNE! Wideokonsultacja dietetyczna w trybie online odbywa się za pośrednictwem platformy multimedialnej, która korzysta z kamery i mikrofonu Twojego urządzenia. Do prawidłowego funkcjonowania usługi wymagana jest przeglądarka: Microsoft Internet Explorer 10 lub wyższa (tylko wersja 32 bitowa) / Microsoft Edge / Mozilla Firefox 3 lub wyższy Google Chrome.

NASI EKSPERCI CZEKAJĄ NA CIEBIE!
wideokonsultacja online
DIETETYKA OGÓLNA I KLINICZNA
konsultacja
dietetyczna
cena: 100 zł
konsultacja
z jadłospisem
cena: 250 zł
konsultacja
kontrolna
cena: 150 zł
wideokonsultacja online
DIETETYKA SPORTOWA
konsultacja
dietetyczna

cena: 100 zł
konsultacja
Z PLANEM ŻYWIENIOWYM
cena: 250 zł
konsultacja
kontrolna

cena: 150 zł
CO ZYSKUJESZ DZIĘKI WIDEODIETETYCE?

Nie tracisz czasu i pieniędzy
na dojazdy do poradni.

Konsultacje w dogodnym
dla Ciebie miejscu i porze dnia

Wakacje czy wyjazdy nie przeszkodzą
Ci w osiągnięciu wymarzonego celu

Otrzymasz ogromną porcję
pozytywnej motywacji do działania

Opracowaną dietę
uwzględniającą Twoje preferencje
kulinarne oraz styl życia

Pokonasz własne słabości,
zrealizujesz wyznaczone cele
i uwierzysz w siebie

NASZE WSPÓLNE SUKCESY
Metamorfozy
Opinie

24.02.2017

Wysokiej klasy specjalistka Pani Anna zmieniła moje dotychczasowe złe odżywianie od pierwszej wizyty. Dzięki ułożonej indywidualnie dla mojego organizmu diety moje zbędne kilogramy znikają z szerokim uśmiechem i moim ogromnym zadowoleniem. Dieta którą układa Pani Anna jest urozmaicona, zdrowa a przede wszystkim jest bardzo smaczna :) Pozytywna energia od niej bijąca towarzyszy przy całej wizycie! Serdecznie polecam Panią Annę Kilanowską-Kłoss !!!!! :)

Joanna Magdalena

04.01.2017

Serdecznie polecam Panią Anię! Jest osobą otwartą, miłą i bardzo życzliwie nastawioną do pacjenta. W sposób prosty, jasny, a zarazem fachowy udziela wszelkich informacji. Wizyta u Niej otworzyła mi oczy na masę błędów, które nieświadomie popełniałam w walce z nadwagą. Plan żywieniowy jest bardzo kolorowy, prosty, szybki, a przy tym smaczny. Naprawdę gorąco polecam!!!!

Natalia

03.11.2016

Od czerwca 2016r. korzystam z usług Pani Ani. Jest to osoba bardzo kompetentna i profesjonalna. Dzięki jej pomocy straciłam już parę kilogramów, ale nie chodzę głodna. Prawidłowo ułożony jadłospis i urozmaicona dieta, którą stosuję spowodowała, że zdrowo się odżywiam, a jednocześnie gubię zbędne kilogramy (do tej pory nie było to proste!!). Przemiła Pani Ania sprawia, ze bardzo chętnie stosuje jej wskazówki, a pyszne dania z jadłospisu smakują również mojej rodzinie!!! Polecam wszystkim niezdecydowanym, aby korzystały z porad Pani Ani, bo bardziej kompetentnego dietetyka nie znam!

Katarzyna

19.10.2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią. Jest ona kompetentnym i profesjonalnym dietetykiem. Dietę, która mi zaproponowała jest dobrze dostosowana do moich preferencji, przepisy nieskomplikowane i przede wszystkim smaczne, porcje wystarczające, a czasem nawet aż za duże. W razie potrzeby, gdy mam jakieś pytanie, mogę się kontaktować e-mailowo lub telefonicznie. Dzięki wiedzy pani Ani jestem świadoma błędów, jakie popełniałam w swoim odżywianiu. Zmieniłam swoje nawyki i mocno wierzę, że nie będę już borykać się z problemem nadwagi. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy z zaakceptowaniem swojej wagi.

Jolanta

19.10.2016

Od kilku miesięcy korzystam z usług Pani Ani. Program, który dla mnie przygotowała jest bardzo skuteczny a jednocześnie uwzględnia potrawy i produkty, które lubię co ułatwia mi pracę nad sobą. Podoba mi się profesjonalizm, pasja i zaangażowanie z jakim Pani Ania wykonuje swój zawód. Polecam wszystkim.

Piotr

18.10.2016

Od dwóch miesięcy jestem pod opieką Pani Ani jestem zachwycona jej profesjonalizmem, podejściem do pacjenta. Dieta ustalona przez nią zmieniła moje myślenie o żywieniu. Każdemu polecam takiego dietetyka , który przez całą drogę prowadzi z uśmiechem za rękę. Po dwóch miesiącach widzę znaczne efekty co daje radość do dalszej walki. Z panią Anią jest to łatwiejsze. Jeszcze raz polecam!!!!!!!!!!!

Anetta

16.05.2016

To mój drugi miesiąc pod opieką Pani Ani. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dieta inspirująca do wprowadzania zdrowych nawyków w kuchni. Jadłospis bardzo urozmaicony - skrojony na moją miarę ????. Pierwsze sukcesy już są! Wszystkim serdecznie polecam ☺.

Małgorzata W.

23.04.2016

Z całą pewnością mogę polecić Panią Anię każdemu kto chce nie tylko schudnąć ale również poprawić sposób swojego odżywiania. Pani Ania jest bardzo miła i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wizyta to czysta przyjemność co zachęca do wracania. Opracowany jadłospis bardzo urozmaicony, smaczny i nieskomplikowany, dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Polecam wszystkim współpracę z Panią Anią :) !!

Martyna

08.02.2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią. Jest to bardzo sympatyczna i miła osoba, która zawsze doradzi i interesuje się swoim podopiecznym :) Dieta jest nieraz do nieprzejedzenia, co sprawia, że człowiek nie chodzi głody a kilogramy lecą :) Wizyta jest przyjemna i prowadzona w miłej atmosferze oraz przy pomocy profesjonalnego sprzętu do badania naszego ,,składu" ciała. Wszystkim polecam i będę polecała współpracę z panią Anią ! :)

Małgosia