Dobry dietetyk przez iternet - również sportowy - konsultacje dietetyczne online | Przyjazny Dietetyk

dietetyk
online

arc-white

dietetyk internetowy

globe

Anna
Kilanowska-Kłoss

masz pytania - napisz

online@przyjazny-dietetyk.pl

Umów się na konsultację online

Umów się

opinie

24.02.2017

Wysokiej klasy specjalistka Pani Anna zmieniła moje dotychczasowe złe odżywianie od pierwszej wizyty. Dzięki ułożonej indywidualnie dla mojego organizmu diety moje zbędne kilogramy znikają z szerokim uśmiechem i moim ogromnym zadowoleniem. Dieta którą układa Pani Anna jest urozmaicona, zdrowa a przede wszystkim jest bardzo smaczna :) Pozytywna energia od niej bijąca towarzyszy przy całej wizycie! Serdecznie polecam Panią Annę Kilanowską-Kłoss !!!!! :)

Joanna Magdalena

04.01.2017

Serdecznie polecam Panią Anię! Jest osobą otwartą, miłą i bardzo życzliwie nastawioną do pacjenta. W sposób prosty, jasny, a zarazem fachowy udziela wszelkich informacji. Wizyta u Niej otworzyła mi oczy na masę błędów, które nieświadomie popełniałam w walce z nadwagą. Plan żywieniowy jest bardzo kolorowy, prosty, szybki, a przy tym smaczny. Naprawdę gorąco polecam!!!!

Natalia

03.11.2016

Od czerwca 2016r. korzystam z usług Pani Ani. Jest to osoba bardzo kompetentna i profesjonalna. Dzięki jej pomocy straciłam już parę kilogramów, ale nie chodzę głodna. Prawidłowo ułożony jadłospis i urozmaicona dieta, którą stosuję spowodowała, że zdrowo się odżywiam, a jednocześnie gubię zbędne kilogramy (do tej pory nie było to proste!!). Przemiła Pani Ania sprawia, ze bardzo chętnie stosuje jej wskazówki, a pyszne dania z jadłospisu smakują również mojej rodzinie!!! Polecam wszystkim niezdecydowanym, aby korzystały z porad Pani Ani, bo bardziej kompetentnego dietetyka nie znam!

Katarzyna

19.10.2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią. Jest ona kompetentnym i profesjonalnym dietetykiem. Dietę, która mi zaproponowała jest dobrze dostosowana do moich preferencji, przepisy nieskomplikowane i przede wszystkim smaczne, porcje wystarczające, a czasem nawet aż za duże. W razie potrzeby, gdy mam jakieś pytanie, mogę się kontaktować e-mailowo lub telefonicznie. Dzięki wiedzy pani Ani jestem świadoma błędów, jakie popełniałam w swoim odżywianiu. Zmieniłam swoje nawyki i mocno wierzę, że nie będę już borykać się z problemem nadwagi. Szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy z zaakceptowaniem swojej wagi.

Jolanta

19.10.2016

Od kilku miesięcy korzystam z usług Pani Ani. Program, który dla mnie przygotowała jest bardzo skuteczny a jednocześnie uwzględnia potrawy i produkty, które lubię co ułatwia mi pracę nad sobą. Podoba mi się profesjonalizm, pasja i zaangażowanie z jakim Pani Ania wykonuje swój zawód. Polecam wszystkim.

Piotr

18.10.2016

Od dwóch miesięcy jestem pod opieką Pani Ani jestem zachwycona jej profesjonalizmem, podejściem do pacjenta. Dieta ustalona przez nią zmieniła moje myślenie o żywieniu. Każdemu polecam takiego dietetyka , który przez całą drogę prowadzi z uśmiechem za rękę. Po dwóch miesiącach widzę znaczne efekty co daje radość do dalszej walki. Z panią Anią jest to łatwiejsze. Jeszcze raz polecam!!!!!!!!!!!

Anetta

16.05.2016

To mój drugi miesiąc pod opieką Pani Ani. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dieta inspirująca do wprowadzania zdrowych nawyków w kuchni. Jadłospis bardzo urozmaicony - skrojony na moją miarę ????. Pierwsze sukcesy już są! Wszystkim serdecznie polecam ☺.

Małgorzata W.

23.04.2016

Z całą pewnością mogę polecić Panią Anię każdemu kto chce nie tylko schudnąć ale również poprawić sposób swojego odżywiania. Pani Ania jest bardzo miła i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wizyta to czysta przyjemność co zachęca do wracania. Opracowany jadłospis bardzo urozmaicony, smaczny i nieskomplikowany, dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Polecam wszystkim współpracę z Panią Anią :) !!

Martyna

08.02.2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią. Jest to bardzo sympatyczna i miła osoba, która zawsze doradzi i interesuje się swoim podopiecznym :) Dieta jest nieraz do nieprzejedzenia, co sprawia, że człowiek nie chodzi głody a kilogramy lecą :) Wizyta jest przyjemna i prowadzona w miłej atmosferze oraz przy pomocy profesjonalnego sprzętu do badania naszego ,,składu" ciała. Wszystkim polecam i będę polecała współpracę z panią Anią ! :)

Małgosia

cennik

usług dietetycznych

sprawdź

Twój dietetyk jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie! Dzięki tej usłudze możesz połaczyć się i uzyskać poradę dietetyczną o dogodnej dla siebie porze oraz z dowolnego miejsca na ziemi. Od tej pory liczne wyjazdy służbowe, chorujące dzieci czy wakacje nie będą przeszkodą w walce o swoje samopoczucie i cele związane z wagą.

KONSULTACJA - 100ZŁ
 • sprawdź nasze możliwości
 • Wybierz opcję dla siebie
 • Twój dietetyk jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie! Dzięki tej usłudze możesz połaczyć się i uzyskać poradę dietetyczną o dogodnej dla siebie porze oraz z dowolnego miejsca na ziemi. Od tej pory liczne wyjazdy służbowe, chorujące dzieci czy wakacje nie będą przeszkodą w walce o swoje samopoczucie i cele związane z wagą.

  KONSULTACJA - 100ZŁ
  dietetyk-online-4
  dietetyk-online-4

  Dobry dietetyk internetowy odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z Twoją dietą czy sposobem odżywiania się. Przeanalizuje nadesłane przez Ciebie wcześniej wyniki, bada oraz wspólnie z Tobą znajdzie problem i pomoże go rozwiązać. Przedstawi także zasady prawidłowego żywienia oraz doradzi jak zmodyfikować Twoje codzienne menu w celu poprawy zdrowia lub sylwetki. Ta forma konsultacji dietetycznej online nie zawiera jadłospisu jedynie wskazówki i zalecenia dietetyczne.

  Prześlij swoje wyniki:

  • morfologia
  • cholesterol LDL, cholesterol HDL
  • Trójglicerydy
  • cukier
  • kwas moczowy
  • TSH
  • badanie ogólne moczu
  CENA: 100zł
  dietetyk-online-5
  dietetyk-online-5

  Wybierając tę opcję oprócz elementów wymienionych powyżej i odpowiedzi na Twoje pytania, dietetyk (także sportowy) przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad na podstawie, którego stworzy dla Ciebie program żywieniowy. Porady i konsultacje dietetyczne online to stworzona indywidualnie dla Ciebie recepta do osiągnięcia Twojego celu. Staraj się jak najbardziej przestrzegać jadłospisu, a efekty będą fenomenalne.

  CENA: od 250zł
  dietetyk-online-6
  dietetyk-online-6

  Kilkudziesięcio stronicowy program żywieniowy wraz z jadłospisem

  Analiza nawyków żywieniowych - przystępnym językiem opisane Twoje zachowania żywieniowe wraz z poradami dobrego dietetyka jak powinny prawidłowo wyglądać

  Jakościowa i ilościowa analiza 24 godzinnego spożycia - dowiesz się jak wygląda Twoja codzienna dieta. Zliczymy ilość przyjmowanych kalorii z białek, tłuszczów i węglowodanów oraz odpowiemy na pytanie, czy na pewno dostarczasz wszystkie składniki mineralne i witaminy tak bardzo potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Ta część programu przedstawiona jest obrazowo dzięki licznym tabelom i wykresom.

  21 dniowy Jadłospis - Po tym jak przebrniesz przez liczne porady i analizy, czas zapoznać się z Twoim nowym menu. Dieta jest to sposób życia, dlatego każdy z nas powinien mieć dietę dopasowaną do siebie i swoich potrzeb. Personalny jadłospis ułożony przez naszego dietetyka pozwala delikatnie przejść przez okres terapii i małymi krokami wdrażać nowe nawyki w życie. Jadłospis składa się z planu jednodniowego oraz listy propozycji, co daje możliwość wymiany każdego z posiłków na inny i bardziej dogodny lub powtórzenia go. Dietetyk sportowy i ułożona przez niego dieta pozwoli Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

  Dla osób szanujących swój czas przygotowaliśmy także ilości domowe, co pozwala na unikniecie warzenia produktów.

  Lista zakupów - nie mogliśmy zapomnieć o zakupach! przygotowaliśmy listę produktów znajdujących się w jadłospisie co zdecydowanie ułatwi przystąpienie do Twojego dietetycznego planu.

  Co jest potrzebne:

  • podpisana zgodna na użycie danych osobowych w celu ułożenia jadłospisu
  • ww badania lekarskie
  • jednodniowy przykładowy dzienny jadłospis (tak jak żywiłeś się do tej pory)
  • Pamiętajcie, ze dieta to coś więcej niż zrzucane kilogramy czy powrót do formy dieta zaczyna się od zmiany nastawienia – dieta zaczyna się w głowie!
 • jak działa porada dietetyka przez internet
 • umów konsultację

  dietetyk-online-1

  Skorzystaj z formularza rejestracji dostępnego pod przyciskiem "Umów spotkanie", aby wskazać dogodny dla Ciebie termin konsultacji dietetycznej online - wybierz datę i godzinę spośród dostępnych w kalendarzu. Zwróć uwagę na konieczność podania adresu e-mail oraz numeru Twojego telefonu. Poczta elektroniczna posłuży nam, by wysłać Ci dane dotyczące umówionego internetowego spotkania z dobrym i fachowym dietetykiem. Telefonicznie skontaktujemy się z Tobą w nagłych przypadakch lub aby przypomnieć o umówionej konsultacji dietetycznej.

  Formularz rejestracji spotkania z dietetykiem internetowym zawiera także pole wyboru typu sesji. W ten sposób możesz określić jaki rodzaj usługi Cię interesuje. Po kliknięciu przycisku "Umów sesję" zostanie wyświetlona strona naszego partnera obsługującego płatności elektroniczne i zostaniesz poproszony o dokonanie opłaty za usługę porad online.

  sprawdź pocztę

  dietetyk-online-2

  Po zakończonej rejestracji konsultacji dietetycznej online, sprawdź swoją skrzynkę pocztową podaną w formularzu. Otrzymasz od nas wiadomość, która zawierać będzie informacje dotyczące daty sesji, link do platformy online i dane logowania do usługi. Zachowaj wiadomość do czasu konsultacji, gdyż zawarte w niej informacje są niezbędne do odbycia spotkania!

  Jeśli zechcesz zmienić datę spotkanie z dietetykiem internetowym (również sportowym) lub je anulować - prosimy o kontakt pod adresem poczty elektronicznej online@przyjazny-dietetyk.pl. W przypadku anulacji sesji pobraną opłatę zwrócimy przelewem bankowym w przeciągu 7 dni roboczych na wskazane przez Ciebie numer rachunku bankowego.

  rozpocznij spotkanie

  dietetyk-online-3

  Gdy nadejdzie termin umówionej porady dietetyka skorzystaj z linka zawartego w wiadomości e-mail otrzymanej po rejestracji, aby otworzyć stronę www konsultacji online. Poprosimy o podanie adresu e-mail użytego podczas rejestracji oraz tokenu (hasła) spotkania przesłanego również we wspomnianej wiadomości. Jeśli pojawisz się na platformie przed czasem system skieruje Cię do poczekalni. Spotkanie rozpocznie się automatycznie w momencie zalogowania się naszego dietetyka (strona zostanie odświeżona automatycznie).

  WAŻNE - Wideokonsultacja dietetyczna w trybie online odbywa się za pośrednictwem platformy multimedialnej, która korzysta z kamery i mikrofonu Twojego urządzenia. Do prawidłowego funkcjonowania usługi wymagana jest przeglądarka:

  • Microsoft Internet Explorer 10 lub wyższa (tylko wersja 32 bitowa)
  • Microsoft Edge
  • Mozilla Firefox 3 lub wyższy
  • Google Chrome

  Zadbaj także o aktualną wersję wtyczki Adobe Flash Player oraz stabilne łącze internetowe o przepływności (wysyłanie/pobieranie) 1 Mbit/s.

  Udanego spotkania!