logo

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

near-you-block-1-c near-you-block-1

Nasze usługi

ZACZNIJ. NIE PRZESTAWAJ!

near-you-block-2-c near-you-block-2

Dieta i ruch

PODZIĘKUJESZ ZA TO SOBIE

near-you-block-3-c near-you-block-3

Diety specjalistyczne

NIE TYLKO CO, ALE I JAK

near-you-block-4-c near-you-block-4

Jak wygląda wizyta?

wizyty indywidualneWizyty indywidualne

Choć Twoją motywacją do wizyty w jednej z naszych poradni mogą być czynniki zewnętrzne, to równie wiele dobrego, jeśli nie więcej zafundujesz temu, czego nie widać gołym okiem – swojemu organizmowi. Nasi pacjenci z radością zauważają nie tylko zmiany wizualne swojego ciała, ale również poprawę samopoczucia, więcej energii w ciągu dnia, lepszą sprawność. To wszystko efekty zbilansowanej, dopasowanej do oczekiwań organizmu diety. Wybierz poradnie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, umów wizytę rezerwując termin telefonicznie lub korzystając z kalendarza wizyt dostępnego na podstronie poradni.

Jesteś ciekaw jak przebiega wizyta? Kliknij.

dietetyk onlinedietetyk internetowy

Postawiliśmy na łatwość komunikacji, dzięki tej usłudze możesz połączyć się z dietetykiem z dowolnego miejsca na ziemi. Bez pośpiechu, w ulubionym fotelu, wtedy, gdy najbardziej Tobie odpowiada możesz zasięgnąć rady lub konsultacji. Wizyty online odbędziesz za pomocą komputera, telefonu lub tabletu łącząc się z naszym dietetykiem poprzez internetową platformę multimedialną. Po rozmowie dietetyk przygotuje dla Ciebie indywidualny program żywieniowy. Umów konsultację już dziś.

dieta onlineZAMÓW DIETĘ

Jeśli jesteś zmotywowany, znasz swój organizm i do realizacja swojego celu brakuje Tobie tyko jadłospisu, już dziś możesz go zamówić. Ta usługa wcale nie omija dietetyka !!! Na podstawie pobranego i wypełnionego formularz przygotuje on dla Ciebie indywidualny jadłospis. Zacznij już dziś!