Dietetyk Marta Ostój

Przyjazny Dietetyk Bielsko Biała

Dietetyk
Marta Ostój

Motywacja jest tym, co pozwala ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku dietetyka oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka. Od wielu lat interesuję się zdrowym żywieniem i wpływem żywności na działanie organizmu. Zdobytą wiedzę na studiach oraz na licznych praktykach pogłębiam poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych.
 
Zapraszam każdego, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe do mojego gabinetu dietetycznego w Bielsku-Białej. Nauczę Cię jak zdrowo się odżywiać, by móc utrzymać ciało w świetnej kondycji oraz doradzę jak powinieneś jeść, by poprawić swoje wyniki i zdrowie. W swojej pracy dietetyka codziennie pomagam pacjentom realizować ich cele i wytrwać w nich. Współpracując ze mną zobaczysz, że będąc na diecie wcale nie musisz być głodny, a jadłospis nie musi być nudny i trudny. 

Zapisz się  na konsultację dietetyczną w moim gabinecie dietetycznym już dziś! Chętnie pomogę Ci osiągnąć Twój wymarzony cel.

Dietetyk Bielsko-Biała to gwarancja sukcesu i indywidualnie ułożonej diety w dobrej cenie.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Marta Ostój - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 693891135

Marta Ostój-Niewiadomy
Przyjazny Dietetyk
Bielsko Biała
ul. Podwale 33/115
43-300 Bielsko Biała

Nasi dietetycy służą pomocą

Iwona 09.12.2020

Dzieki Pani Marcie, która ułożyła dla mnie odpowiedni jadłospis coraz szybciej dochodzę do siebie po przebytym zawale i coraz lepiej się czuję. Dania, mimo że dietetyczne, są pyszne i po 2 miesiącach stosowania diety zauważyłam, że w ogole nie odczuwam ochoty na słodycze! Polecam wszystkim Panią Martę!

Patryk 06.10.2020

Dieta od Pani Marty w 100% spełniła moje oczekiwania. Dania są smaczne i nie trzeba siedzieć długo w kuchni. Nie czuję się głodny a chudnę! Mam też więcej energii. Polecam na 100%!

dodaj opinię