Dietetyk Monika Nocuń

Przyjazny Dietetyk Częstochowa

Dietetyk
Monika Nocuń

Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra.

Wszystkie wydarzenia, które nastąpiły w moim życiu, pozwalają mi dziś powiedzieć z dumą: "Cześć, jestem Monika Nocuń Dyplomowanym Dietetykiem P.I.D. w Warszawie oraz Dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym w ADP w Warszawie, odbyłam wiele szkoleń zwieńczonych Certyfikatami z takich jednostek chorobowych, jak: Hashimoto, Cukrzyca, Insulinooporność, Choroby Układu Pokarmowego t.j. IBS, SIBO, WZJG, Żywienie w Sporcie".

Dietetyka to dla mnie więcej niż praca, to jest moja pasja, którą chce się dzielić.Chętnie pomogę Ci w odzyskaniu radości z jedzenia oraz razem osiągniemy cel, który sobie wytyczyłaś/eś, poprzez dietę skomponowaną w oparciu o Twój stan zdrowia i preferencje smakowe.
Razem damy radę !

Zapraszam Cię do mojej poradni OnLine lub Gabinetu w Częstochowie.
Nie czekaj na Jutro, Zadzwoń już dziś.

Jestem też na Facebook Monique - Bądź zdrowy, bądź fit

a tam: Felietony, Przepisy, Jadłospisy, Talerz Pacjenta.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Kontakt

home-icon 606463715

Monika Nocuń
Przyjazny Dietetyk
Częstochowa
ul. Lelewela 13/15
42-200 Częstochowa

Nasi dietetycy służą pomocą

Marzena 18.05.2021

Polecam w 100% panią Monikę Anne Nocuń jako dietetyka z ogromną wiedzą i pasją, którą dzieli się z innymi.To ona otworzyła mi oczy i uświadomiła, że zdrowa dieta nie oznacza głodówki, ale przyrządzanie smacznych i pełnowartościowych posiłków. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i jest zawsze wtedy, kiedy najbardziej potrzebujemy wsparcia i otuchy.U mnie trwa to dopiero drugi miesiąc, efekty już są , a to dopiero początek. Spróbuj, , a przekonasz się, że warto.

Piotr 20.04.2021

Miła pani z ogromną wiedzą, dieta stworzona pod moje smaki i łatwa w przygotowaniu oraz mila dla portfela. Zawsze jest gotowa pomóc i wyjaśnić. Dla mnie 5/5 gwiazdek, super.

dodaj opinię