Dietetyk ALEKSANDRA GRZYBOWSKA </br>NZOS

Przyjazny Dietetyk Człuchów

Dietetyk
ALEKSANDRA GRZYBOWSKA
NZOS

Na lepsze, na zawsze!

Dietetyk Człuchów zaprasza do swojego gabinetu dietetycznego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego. Moim celem, jako dietetyka jest pomoc ludziom w zmianie nawyków żywieniowych na stałe, dzięki czemu nie będą się czuli „na diecie” przez całe życie. Udowodnię że dieta nie oznacza wielkich wyrzeczeń i głodówek. Zmiana ta wpłynie na skuteczne leczenie nadwagi i otyłości, poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Mam nadzieję, że razem osiągniemy ten cel, tak aby uzyskane przez Ciebie rezultaty podczas współpracy ze mną były trwałe. Dieta jest dla nas bardzo ważna, poprawia naszą sprawność fizyczną, redukuje ryzyko chorób i wpływa na samopoczucie. Warto zadbać o siebie już dzisiaj i umówić wizytę u dietetyka Człuchów.

Diety Człuchów - odpowiedzialny krok w przyszłość

Przyjdź na konsultację do mojej poradni dietetycznej w Człuchowie!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Aleksandra Grzybowska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 885 55 98 05

Aleksandra Grzybowska
Przyjazny Dietetyk
Człuchów
ul. Jana III Sobieskiego 5/
77-300 Człuchów

Nasi dietetycy służą pomocą

Monika 09.04.2019

Polecam Panią Dietetyk. Dowiedziałam się wielu rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia, zaczęłam zwracać uwagę na co jem. Pani Aleksandra naprawdę mnie zmotywowała i udało się osiągnąć cel:)

Sylwia 18.03.2019

Bardzo sympatyczna młoda osoba z ogromna wiedzą i chęcią niesienia pomocy takim ludziom jak ja. Polecam bardzo Panią Olę!

dodaj opinię