logo

PRZYJAZNY dietetyk Gdynia

Dietetyk Agnieszka Pszenna

AGNIESZKA PSZENNA

81-404 Gdynia
ul. Legionów 54

umów się

606848691

lub poprzez
harmonogram

online

cennik

usług dietetycznych

sprawdź

zapraszam serdecznie

Najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest tu i teraz. Jutro - to tylko kolejny dzień!

Swoim pacjentom pomagam w zmianie złych nawyków żywieniowych, co poprawia ich stan zdrowia, wygląd i samopoczucie. Dobierane przeze mnie, zbilansowane diety, pozwalają na bezpieczną redukcję masy ciała, a także walkę z niedożywieniem. Jestem osobą bardzo otwartą i empatyczną, swoją wiedzę przekazuje w sposób prosty i zrozumiały, co pomaga pacjentom w uzyskaniu zamierzonego rezultatu.

opinie o mnie
Podziel się swoimi uwagami

Jadwiga 03.11.2016

Jestem pod opieką p. Agnieszki od 3 miesięcy, w tym czasie bardzo dużo zmieniło się nie tylko na wskaźniku wagi , ale przede wszystkim w mojej głowie. Zmieniłam złe zwyczaje na nowe, zdrowsze! Jestem bardzo zadowolona z wyboru gabinetu :-)

Tomasz 30.10.2016

Jestem bardzo zadowolony, mimo że nie jestem mistrzem gotowania, to przepisy które są zawarte w moim jadłospisie pozwalają mi smacznie jeść i zrzucać zbędne kilogramy. Pani Agnieszka wie o czym mówi, wszystko wyjaśnia, bardzo polecam!

Katarzyna 26.10.2016

Polecam wizyty u Pani Agnieszki. Dieta jest dopasowana do mojego życia, potrawy bardzo smaczne i mimo że tracę kilogramy, to nie chodzę głodna!

Grzegorz 24.10.2016

Zdecydowanie polecam wizytę w Poradni Dietetycznej Przyjazny Dietetyk w Gdyni. Pełen profesjonalizm, dobra lokalizacja, ale przede wszystkim osoba Pani Agnieszki, która jasno i zwięźle wyjaśniła mi jak ważne dla wyników sportowych jest odpowiednie odżywianie. Rady Pani Dietetyk są precyzyjne, realne i możliwe do zrealizowania! Podczas wizyty i szeregu pytań z mojej strony, ten wydawało się, trudny temat diety, stał się dla mnie dostępny, i - pokuszę się o stwierdzenie - ekscytujący. Chciałbym zaznaczyć, że przestrzeganie zbilansowanej diety nie jest rzeczą łatwą, gdy się podróżuje i rywalizuje w różnych miastach, a nawet krajach. To niełatwe zadanie, wpasowania w życie codzienne odpowiednich posiłków, ułatwia plan żywieniowy, który specjalnie dla mnie ułożyła Pani Dietetyk. Dzięki niemu mam ustaloną niezbędną gramaturę posiłków, właściwe pory jedzenia oraz produkty, które są potrzebne do szybkiej regeneracji po wysiłku. Szczerze polecam Panią Agnieszkę, każdemu kto chce poprawić swoją sylwetkę lub jak w moim przypadku rezultaty sportowe. Pani Agnieszko, dziękuję.

Anna 23.10.2016

Jestem po pierwszej wizycie. Przemiła atmosfera, pani dietetyk uśmiechnięta, spokojna, odpowiadała na wszelkie pytania. Mimo wcześniejszych obaw przed rozpoczęciem przygody z odchudzaniem, jestem bardzo dobrze nastawiona i zmotywowana do działania!
Dodaj opinię
Dziękuję za Twoje uwagi
OK
 • Dojazd
 • Dogodny dzień:

  Czas wizyty:

  Podstawowe dane:

  OK

  Przyjazny Dietetyk Gdynia

  Agnieszka Pszenna

  ul. Legionów 54
  81-404 Gdynia

  T. 606848691
  E. agnieszka.pszenna@przyjazny-dietetyk.pl