Dietetyk ALEKSANDRA GRZYBOWSKA

Przyjazny Dietetyk Gdynia

Dietetyk
ALEKSANDRA GRZYBOWSKA

Na lepsze, na zawsze!

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Moim celem, jako dietetyka jest pomoc ludziom w zmianie nawyków żywieniowych na stałe, dzięki czemu nie będą się czuli „na diecie” przez całe życie. Udowodnię że dieta nie oznacza wielkich wyrzeczeń i głodówek. Zmiana ta wpłynie na skuteczne leczenie nadwagi i otyłości, poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Mam nadzieję, że razem osiągniemy ten cel, tak aby uzyskane przez Ciebie rezultaty podczas współpracy ze mną były trwałe.

Owocem mojej pracy są zadowoleni klienci, którzy dziękują mi dzwoniąc lub przychodząc do mnie po czasie stosowania się do mojej diety. Jako dietetyk zależy mi na zdrowiu osób, które przychodzą do mnie prosząc o pomoc z ich problemami żywieniowymi. Dieta Gdynia? Odpowiedź jest prosta.

Poradnia dietetyczna Gdynia - profesjonalny dietetyk z wieloletnim doświadczeniem

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Aleksandra Grzybowska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 885 55 98 05

Aleksandra Grzybowska
Przyjazny Dietetyk
Gdynia
ul. Armii Krajowej 11/3
81-391 Gdynia

Nasi dietetycy służą pomocą

Basia 09.04.2019

Jestem zadowolona z wizyty. Myślę, że dobrze trafiłam. Jestem pełna motywacji i już się nie mogę doczekać wizyty kontrolnej!

Marek 03.04.2019

Szczerze polecam, nie zawiodłem się. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania, wiele mi wyjaśniła Pani Dietetyk. Polecam!

dodaj opinię