Dietetyk ALEKSANDRA GRZYBOWSKA

Przyjazny Dietetyk Gdynia

Dietetyk
ALEKSANDRA GRZYBOWSKA

Na lepsze, na zawsze!

Zadbaj o swoje zdrowie i osiągnij jak najlepsze rezultaty z dietą od dobrego dietytyka z Gdyni. W mojej poradni dietetycznej każdego dnia staram się, pomóc każdemu Klientowi. Zależy mi na zdrowiu osób, które przychodzą do mnie prosząc o pomoc z ich problemami żywieniowymi. Odpowiednio ułożony jadłospis to gwarancja osiągnięcia założonego celu, ale także pomoc w powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia. Każdy pacjent jest inny, dlatego też powinien mieć inną dietę. Przychodząc do mojego gabinetu dietetycznego w Trójmieście, możesz być pewny, że otrzymasz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb. Będzie ona również uwzględniać wszelkie ewentualne dolegliwości zdrowotne oraz Twoje predyspozycje smakowe.

Dieta Gdynia - to gwarancja zdrowia i sukcesu. Wypróbuj ją!

Przyjdź na konsultację do poradni dietetycznej Gdynia (Trójmiasto) i skorzystaj z usług profesjonalnego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Aleksandra Grzybowska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 885 55 98 05

Aleksandra Grzybowska
Przyjazny Dietetyk
Gdynia
ul. Armii Krajowej 11/3
81-391 Gdynia

Nasi dietetycy służą pomocą

Mariusz 22.06.2022

Bardzo polecam panią Aleksandrę. Skutecznie pomogła mi i powrocie do zdrowia i przy chudnięciu. Skorzystałem z pakietu współpracy co wyszło bardzo korzystnie cenowo. Do tego otrzymałem aplikację i wszystko co potrzebne, super!

Ania 12.03.2021

Wizyta u pani Oli zaskoczyła mnie pozytywnie. Wszystko zostało jasno wyjaśnione, dostałam czytelne wskazówki. Wspólnie ustaliłyśmy plan działania. Myślę że warto skorzystać z usług dietetyka, ponieważ okazało się, że nie jestem nawet świadoma błędów jakie popełniam.

dodaj opinię