Dietetyk Monika Tylicka

Przyjazny Dietetyk Gniezno

Dietetyk
Monika Tylicka

"Na początku będą pytać, po co to robisz. Później będą pytać, jak to zrobiłeś."

O pracy w zawodzie marzyłam od dawna i konsekwentnie realizowałam ten cel. Możesz więc mieć pewność, że nie jestem przypadkową osobą na tym stanowisku. Utracone przez podopiecznych kilogramy i zmiana podejścia do zdrowej diety to zalety współpracy ze mną. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, na kierunku Dietetyka. Wiedza, którą przekazuję w gabinecie ma solidne podstawy naukowe. 

Dzięki ciągłemu poszerzaniu swoich kompetencji z zakresu dietetyki oraz psychodietetyki potrafię przeprowadzić wnikliwy wywiad, wyciągnąć odpowiednie wnioski i uświadomić Ci to, jak wielką rolę w zmianie nawyków żywieniowych odgrywa Twoje zaangażowanie i wewnętrzna motywacja. 

Jeżeli jednak, z jakichś powodów, nie potrafisz jej w sobie odnaleźć, choć bardzo byś chciał, powiedz mi o tym podczas wizyty. Chętnie przedstawię Ci narzędzia, dzięki którym uświadomisz sobie dlaczego mógłbyś chcieć coś zmienić, przełamiesz niechęć i zaczniesz działać.

Moją misją jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Pomagam w walce z nadwagą, otyłością, niedowagą. Układam jadłospisy dopasowane do chorób, takich jak cukrzyca, nadciśnienie, schorzenia przewodu pokarmowego, układu krążenia, choroby autoimmunologiczne (takie jak Hashimoto) i wiele innych. Zajmuję się również profilaktyką żywieniową dzieci.

Osoby, z którymi pracuję doceniają przede wszystkim to, że proponowane przeze mnie posiłki są smaczne, sycące, urozmaicone i nie wymagają długich godzin spędzonych w kuchni.

Zapraszam na konsultację - chętnie pomogę Ci osiągnąć wymarzony cel!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Monika Tylicka - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 530600681

Monika Tylicka
Przyjazny Dietetyk
Gniezno
ul. Cymsa 16/201
62-200 Gniezno

Nasi dietetycy służą pomocą

dodaj opinię