logo

PRZYJAZNY dietetyk Iława

Dietetyk Agnieszka Pszenna

AGNIESZKA PSZENNA

14-200 Iława
ul. Jana Pawła II 14

umów się

606848691

lub poprzez
harmonogram

online

cennik

usług dietetycznych

sprawdź

zapraszam serdecznie

Najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest tu i teraz. Jutro - to tylko kolejny dzień!

Swoim pacjentom pomagam w zmianie złych nawyków żywieniowych, co poprawia ich stan zdrowia, wygląd i samopoczucie. Dobierane przeze mnie, zbilansowane diety, pozwalają na bezpieczną redukcję masy ciała, a także walkę z niedożywieniem.

opinie o mnie
Podziel się swoimi uwagami

Ewa 05.11.2016

Do p. Agnieszki trafiłam z córką, z polecenia mojego lekarza. Zapisanie się na wizytę to była najlepsza decyzja. Świetne podejście do dzieci, cierpliwość i ogromna wiedza pani dietetyk sprawiła, że cała nasza rodzina zmieniła dietę, odchudzamy się wspólnie. Przepisy pozwalają nam zdrowo i smacznie jeść, a wizyty kontrolne to sama przyjemność.

Karol 25.10.2016

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Agnieszkę osobom które chciałyby zmienić coś w swoim wyglądzie, samopoczuciu i życiu! Dzięki Niej wciąż pozbywam się niechcianych kilogramów a co za tym idzie jestem pewniejszy siebie i moje samopoczucie znacznie się polepszyło. Pozdrawiam serdecznie i polecam ;)

Maria 24.10.2016

Bardzo się cieszę, że wybrałam tą panią dietetyk, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mimo że temat nadwagi i chorób z tym związanych do szczególnie przyjemnych nie należy, przynajmniej dla mnie. Pani Agnieszka budzi zaufanie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Szczerze polecam.

Hanna 20.10.2016

Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia kolegi, który korzystał z tej samej sieci, ale w innym mieście. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta Pani dietetyk, która zna się na tym, co robi, wszystko wyjaśnia i służy pomocą w razie wątpliwości. Posiłki przygotowane są smaczne, urozmaicone, a dieta przynosi efekty. Ułożony przez Panią Agnieszkę plan żywieniowy pomaga mi zmienić nawyki żywieniowe i nie odczuwam głodu. Polecam!
Dodaj opinię
Dziękuję za Twoje uwagi
OK
 • Dojazd
 • Dogodny dzień:

  Czas wizyty:

  Podstawowe dane:

  OK

  Przyjazny Dietetyk Iława

  Agnieszka Pszenna

  ul. Jana Pawła II 14
  14-200 Iława

  T. 606848691
  E. agnieszka.pszenna@przyjazny-dietetyk.pl