Przyjazny Dietetyk Iława
Dietetyk
AGNIESZKA PSZENNA
"Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby, zła dieta była na pewno jej matką."

Zdrowa dieta, to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych na takie, dzięki którym czujemy się zdrowi i szczęśliwi. Jestem dietetykiem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Indywidualnie ułożone przeze mnie jadłospisy pozwalają rozpocząć zmianę życia na lepsze, pełne zdrowia i wspaniałego samopoczucia. Zadowolenie i uśmiech na twarzach pacjentów daje mi największą satysfakcję!

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 606848691

Agnieszka Pszenna
Przyjazny Dietetyk
Iława
ul. Jana Pawła II 14/
14-200 Iława
Nasi dietetycy służą pomocą

Ewa 05.11.2016

Do p. Agnieszki trafiłam z córką, z polecenia mojego lekarza. Zapisanie się na wizytę to była najlepsza decyzja. Świetne podejście do dzieci, cierpliwość i ogromna wiedza pani dietetyk sprawiła, że cała nasza rodzina zmieniła dietę, odchudzamy się wspólnie. Przepisy pozwalają nam zdrowo i smacznie jeść, a wizyty kontrolne to sama przyjemność.

Karol 25.10.2016

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Agnieszkę osobom które chciałyby zmienić coś w swoim wyglądzie, samopoczuciu i życiu! Dzięki Niej wciąż pozbywam się niechcianych kilogramów a co za tym idzie jestem pewniejszy siebie i moje samopoczucie znacznie się polepszyło. Pozdrawiam serdecznie i polecam ;)

Maria 24.10.2016

Bardzo się cieszę, że wybrałam tą panią dietetyk, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, mimo że temat nadwagi i chorób z tym związanych do szczególnie przyjemnych nie należy, przynajmniej dla mnie. Pani Agnieszka budzi zaufanie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Szczerze polecam.

Hanna 20.10.2016

Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia kolegi, który korzystał z tej samej sieci, ale w innym mieście. Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta Pani dietetyk, która zna się na tym, co robi, wszystko wyjaśnia i służy pomocą w razie wątpliwości. Posiłki przygotowane są smaczne, urozmaicone, a dieta przynosi efekty. Ułożony przez Panią Agnieszkę plan żywieniowy pomaga mi zmienić nawyki żywieniowe i nie odczuwam głodu. Polecam!
dodaj opinię