Dietetyk AGNIESZKA PSZENNA

Przyjazny Dietetyk Iława

Dietetyk
AGNIESZKA PSZENNA

Zdrowie zawsze na pierwszym miejscu!

Zdrowa dieta, to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych na takie, dzięki którym czujemy się zdrowi i szczęśliwi. Jestem dietetykiem, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Indywidualnie ułożone przeze mnie jadłospisy pozwalają rozpocząć zmianę życia na lepsze, pełne zdrowia i wspaniałego samopoczucia. Zadowolenie i uśmiech na twarzach pacjentów daje mi największą satysfakcję!

Diety Iława - dopasujemy dietę indywidualnie do twoich potrzeb!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Kontakt

home-icon 606848691; 537280147

Agnieszka Pszenna
Przyjazny Dietetyk
Iława
ul. Jana Pawła II 14/
14-200 Iława

Nasi dietetycy służą pomocą

Ewa 05.11.2016

Do p. Agnieszki trafiłam z córką, z polecenia mojego lekarza. Zapisanie się na wizytę to była najlepsza decyzja. Świetne podejście do dzieci, cierpliwość i ogromna wiedza pani dietetyk sprawiła, że cała nasza rodzina zmieniła dietę, odchudzamy się wspólnie. Przepisy pozwalają nam zdrowo i smacznie jeść, a wizyty kontrolne to sama przyjemność.

Karol 25.10.2016

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Agnieszkę osobom które chciałyby zmienić coś w swoim wyglądzie, samopoczuciu i życiu! Dzięki Niej wciąż pozbywam się niechcianych kilogramów a co za tym idzie jestem pewniejszy siebie i moje samopoczucie znacznie się polepszyło. Pozdrawiam serdecznie i polecam ;)

dodaj opinię