Dietetyk Judyta Malagowska

Przyjazny Dietetyk Inowrocław

Dietetyk
Judyta Malagowska

Zdrowe odżywianie to nie moda, to styl życia!

Jestem z wykształcenia dietetykiem i biologiem. Mam to szczęście, że praca, którą wykonuje jest także moją pasją. Zadowolenie pacjentów to coś, co mnie nakręca, dodaje skrzydeł i utwierdza  w poczucu dobrego wybru. Niesamowicie jest patrzeć jak pacjenci wracają do zdrowia, formy oraz osiągają swoje cele. świadomość, że swoją pracą dołożyłam małą cegiełę do tej przemiany jest bezcenna. 

Tyle o mnie, nie mogę się doczekaż, aby poznac Ciebie.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Judyta Malagowska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 690266190

Judyta Malagowska
Przyjazny Dietetyk
Inowrocław
ul. Szeroka 1/
88-100 Inowrocław

Nasi dietetycy służą pomocą

Paulina Kubicka 27.10.2016

Polecam każdemu kto chce zgubić trochę zbędnych kg jak również zmienić nawyki żywieniowe na lepsze :) pełen profesjonalizm a wiedza p Anny przebija nie jednego dietetyka z wieloletnim stażem :) Do tego super podejście i przemiła atmosfera

Dominik 27.10.2016

Pani Dietetyk posiada bardzo dużą wiedzę na temat prawidłowego odżywiania, do tego jest bardzo empatyczną i uśmiechnięta osobą. Wizyta u niej to profesjonalne podejście do sprawy!(zaangażowanie w 100%) Przede wszystkim cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, nie patrzy na czas wizyty, po prostu włada całe serce w to co robi :) Niestety coraz mniej jest takich lekarzy. Szczerze polecam!!!

dodaj opinię