Dietetyk PAULINA CIESIELSKA-GIERŁOWSKA

Przyjazny Dietetyk Inowrocław

Dietetyk
PAULINA CIESIELSKA-GIERŁOWSKA

Zdrowe odżywianie to nie moda, to styl życia!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego. Zawsze marzyłam o pracy w której mogłabym pomagać ludziom i udało mi się osiągnąć ten cel. Na dodatek bycie dietetykiem jest moją pasją. Uważam, że jeżeli czegoś naprawdę pragniemy, rzeczy niemożliwe stają się możliwe to tylko kwestia wsparcia i motywacji. Dlatego do każdego swojego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny. Udowodnię Ci, że bycie na diecie nie jest wcale trudne i nudne, a co najważniejsze nie będziesz chodzić głodny. Wspólnie zmienimy Twój styl życia przez co poprawi się Twoje samopoczucie i stan zdrowia. Największą satysfakcję sprawia mi uśmiech pacjentów wychodzących z mojego gabinetu.

Zawsze staram się pomóc i objaśnić wszystko w jak najbardziej przystępny sposób. Uwielbiam swoją pracę i chciałabym pomagać ludziom w ich problemach żywieniowych, wypisując im diety i monitorując ich postępy w dążeniu do celów.

Profesjonalne diety Inowrocław - indywidualna dieta dla każdego!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Paulina Ciesielska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 570988616

Paulina Ciesielska-Gierłowska
Przyjazny Dietetyk
Inowrocław
ul. Szeroka 1/
88-100 Inowrocław

Nasi dietetycy służą pomocą

Paulina Kubicka 27.10.2016

Polecam każdemu kto chce zgubić trochę zbędnych kg jak również zmienić nawyki żywieniowe na lepsze :) pełen profesjonalizm a wiedza p Anny przebija nie jednego dietetyka z wieloletnim stażem :) Do tego super podejście i przemiła atmosfera

Dominik 27.10.2016

Pani Dietetyk posiada bardzo dużą wiedzę na temat prawidłowego odżywiania, do tego jest bardzo empatyczną i uśmiechnięta osobą. Wizyta u niej to profesjonalne podejście do sprawy!(zaangażowanie w 100%) Przede wszystkim cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, nie patrzy na czas wizyty, po prostu włada całe serce w to co robi :) Niestety coraz mniej jest takich lekarzy. Szczerze polecam!!!

dodaj opinię