Przyjazny Dietetyk Kwidzyn
Dietetyk
MAGDALENA MATYSIAK-PŁOSZAJ
Na swój sukces zacznij pracować już dziś!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 515301996

Magdalena Matysiak-Płoszaj
Przyjazny Dietetyk
Kwidzyn
ul. 11 Listopada 12/
82-500 Kwidzyn
Nasi dietetycy służą pomocą

Ania 27.01.2019

Bardzo polecam!!!Pierwszy raz na diecie nie byłam głodna, a jeszcze schudłam 12 kg:-) bardzo dziękuję Pani Magda.

Barbara 18.12.2018

Jestem właśnie po wizycie, bardzo zadowolona i zmotywowana, jestem przekonana że na pewno teraz mi się uda zgubić moja nadwagę.

Kasia 17.10.2018

Jak najbardziej polecam dietetyk Magdalenę Matysiak-Płoszaj. Super dobrana dieta, fajna i czytelna forma przekazu wskazówek i wytycznych.

Angela 18.02.2017

Super porady i proste, łatwe propozycję posiłków. Ja jestem bardzo zadowolona!!!!!

Tadeusz 06.11.2016

Cholesterol był zawsze moją zmorą, lekarze straszyli konsekwencjami,a wystarczyło opowiednio zacząć się żywić.Pani Magda dobrała mi odpowiednio jadłospis, wyniki się unormowały, a przekazane wiadomości na wizytach zostaną mi w głowie już na zawsze, przekaz Pani dietetyk prosty, łatwy do zapamiętania.

Hania 02.11.2016

Bardzo cieszę się, że trafiłam do Pani Magdy,to bardzo miła i otwarta osoba. Regularne wizyty pomagają mi trzymać się diety,posiłki są bardzo smaczne i rożnorodne, poznałam wiele nowych i ciekawych przepisów. Zgubiłam już 5 kg, wyniki krwi mi się poprawiły, a to dopiero początek mojej przygody ze zdrowym odżywianiem.Jestem bardzo zadowolona!!!!!!

Grażyna 04.10.2016

Córka namówiła mnie na wizytę, choć podchodziłam do tego z dystansem, gdyż całą winne nadwagi tłumaczyłam sobie niedoczynnością tarczycy. Dziś wiem, że było warto! Walczyłyśmy z Panią Magdą ponad rok,to ona dawała mi siły i motywację do działania, a spadek masy był tylko miłą nagrodą.Dziś jestem bardzo szczęśliwa i lżejsza o 12 kg:-)
dodaj opinię