logo

PRZYJAZNY dietetyk Malbork

Dietetyk Magdalena Matysiak-Płoszaj

MAGDALENA MATYSIAK-PŁOSZAJ

82-200 Malbork
ul. Daleka 125

umów się

515301996

lub poprzez
harmonogram

online

cennik

usług dietetycznych

sprawdź

zapraszam serdecznie

Najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest tu i teraz. Jutro - to tylko kolejny dzień!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

opinie o mnie
Podziel się swoimi uwagami

Basia 26.01.2017

Pani Magdo jest Pani Wielka!!!!!!Super dziękuję za pomoc i motywację

Marzena 14.09.2016

Polecam z calego serca!!!! Pani Magda to nie tylko doskonały dietetyk, ale także ciepła i otwarta osoba. Wizyty przebiegają w lużnej, miłej atmosferze,można zapytać o wszystko,wytłumaczy w łatwy, zrozumiały sposób.

Ania 11.09.2016

Gorąco polecam wszystkim mamom. Pani Magda bardzo pomogła mojemu dziecku w powrocie do prawidłowej wagi. Ma świetne podejście do dzieci, mój syn ją uwielbiał, a dziś gdy już radzimy sobie z dietą sami Alanek zawsze mówi "zrób mi zupkę Pani Magdy", zaproponowane menu bardzo mu przypadło do gustu, zupełnie przestał podjadać, nawet słodycze już mu tak bardzo nie są potrzebne, to Pani Magda przekonała go, nauczyla, że lepiej zjeść owoc.Jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Kasia 12.08.2016

Pod opieką Pani Magdy jestem dopiero dwa miesiące, a już jestem zachycona efektem. Prób odchudzania za mną już wiele i nigdy tak długo nie wytrzymałam w postanowieniu, a tym razem dzięki motywacji od Pani i nie wymagających wiele pracy i smacznych dań w ogóle nie czuję się, że jestem na diecie. Super! Gorąco polecam!!!!!!
Dodaj opinię
Dziękuję za Twoje uwagi
OK
 • Dojazd
 • Dogodny dzień:

  Czas wizyty:

  Podstawowe dane:

  OK

  Przyjazny Dietetyk Malbork

  Magdalena Matysiak-Płoszaj

  ul. Daleka 125
  82-200 Malbork

  T. 515301996
  E. magdalena.ploszaj@przyjazny-dietetyk.pl