Przyjazny Dietetyk Malbork
Dietetyk
MAGDALENA MATYSIAK-PŁOSZAJ
Najlepsza pora na zmiany w swoim życiu to tu i teraz!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 515301996

Magdalena Matysiak-Płoszaj
Przyjazny Dietetyk
Malbork
ul. Daleka 125/
82-200 Malbork
Nasi dietetycy służą pomocą

Karolina 05.12.2018

Pani Magda to czarodziejka, przy jej pomocy bez większych wyrzeczeń pozbyłam się ponad 15 kg:-) w 4 miesiące:-)

Karolina 01.12.2018

Polecam gorąco Panią Magde!!!!Super kobieta!!!Jadłospis prosty i smaczny i co najważniejsze cały czas jest się w kontakcie z Panią Dietetyk między co miesięcznym wizytami człowiek nie zostaje sam w tym trudnym czasie, ma wsparcie Pani Magdy! Dziękuję za poświęcony czas!

Asia 18.12.2017

dziękuje za motywacje w trudnych chwilach,to dzieki Pani Magdzie udało mi się walczyć z moja otyłością i zgubić sporo kilogramów.

Basia 26.01.2017

Pani Magdo jest Pani Wielka!!!!!!Super dziękuję za pomoc i motywację

Marzena 14.09.2016

Polecam z calego serca!!!! Pani Magda to nie tylko doskonały dietetyk, ale także ciepła i otwarta osoba. Wizyty przebiegają w lużnej, miłej atmosferze,można zapytać o wszystko,wytłumaczy w łatwy, zrozumiały sposób.

Ania 11.09.2016

Gorąco polecam wszystkim mamom. Pani Magda bardzo pomogła mojemu dziecku w powrocie do prawidłowej wagi. Ma świetne podejście do dzieci, mój syn ją uwielbiał, a dziś gdy już radzimy sobie z dietą sami Alanek zawsze mówi "zrób mi zupkę Pani Magdy", zaproponowane menu bardzo mu przypadło do gustu, zupełnie przestał podjadać, nawet słodycze już mu tak bardzo nie są potrzebne, to Pani Magda przekonała go, nauczyla, że lepiej zjeść owoc.Jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Kasia 12.08.2016

Pod opieką Pani Magdy jestem dopiero dwa miesiące, a już jestem zachycona efektem. Prób odchudzania za mną już wiele i nigdy tak długo nie wytrzymałam w postanowieniu, a tym razem dzięki motywacji od Pani i nie wymagających wiele pracy i smacznych dań w ogóle nie czuję się, że jestem na diecie. Super! Gorąco polecam!!!!!!
dodaj opinię