logo

przyjazny dietetyk Włocławek

Dietetyk Oktawia Gazda

"Dziewięć dziesiątych naszego szczęścia polega na zdrowiu. Zdrowy żebrak jest szczęśliwszy niż chory król."

zapraszam serdecznie

Najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest tu i teraz. Jutro - to tylko kolejny dzień!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

OKTAWIA GAZDA

87-800 Włocławek
ul. Barska 13a

umów się

telefonicznie

570575790

lub poprzez
harmonogram

online

opinie o mnie
Podziel się swoimi uwagami

M 30.10.2016

Pani Oktawia to dietetyk którego polecam z czystym sumieniem! Potrzebowałem diety dopasowanej do aktywności fizycznej. Dania są smaczne, urozmaicone. Nie jest to kolejna dieta w stylu ryż i kurczak 3 raz dziennie :-) efekty już widać. Jestem zadowolony.

Kasia 04.10.2016

Zapisując się do dietetyka obawiałam się głodówki, wyrzeczeń i zakazów. Okazało się, że to NIEPRAWDA! :) Jadłospis, który otrzymałam od Pani Oktawii zawierał dużo smacznego jedzenia. Porcje są dużo większe niż myślałam, że mogę jeść, a mimo to CHUDNĘ! Już 12 kg mniej i czekam na więcej! Dodatkowo Pani Oktawia odpowie na każdą wątpliwość i pytanie. Super współpraca!

Mo nia 13.09.2016

Polecam serdecznie!Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba.Wizyta przebiega w miłej atmosferze.Pani Oktawia odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości jadłospis dopasowany jest do mojego trybu życia i tego co lubię.Oczywiście posiłki wymagają przygotowania,ale warto!!!

Anna K. 02.08.2016

Dietetyk godny polecenia! Pani Oktawia ma świetne podejście do dzieci. Pomogła zmienić nawyki żywieniowe córki, a przy okazji całej rodziny!! Polecam!

Wojciech 29.05.2016

Polecam wszystkim bardzo serdecznie Panią Oktawie jako Dietetyka. Jej ogromnie profesjonalne podejście do tematu zasługuje na najwyższą z ocen. Układajac dietę robi to w sposób, aby dieta ta była przyjemnością zarówno w przygotowaniu posiłków jak i ich spożywaniu. I to nie tylko dla pacjenta, ale również dla całej reszty rodziny :) ...ponieważ bardzo zdrowa i smaczna. Smakuje wszystkim :). Rezultatem tego jest w moim przypadku ~ 10kg mniej jak i dużo lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Polecam Wszystkim, którzy nadal się wahają i zachęcam do skorzystania :). Pozdrawiam i do zobaczenia, Wojciech
Dodaj opinię
Dziękuję za Twoje uwagi
OK
 • Dojazd
 • Dogodny dzień:

  Czas wizyty:

  Podstawowe dane:

  OK

  Przyjazny Dietetyk Włocławek

  Oktawia Gazda

  ul. Barska 13a
  87-800 Włocławek

  T. 570575790
  E. oktawia.gazda@przyjazny-dietetyk.pl