Nasi dietetycy w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy do poradni dietetycznej w Bydgoszczy! Czeka na Ciebie dwóch specjalistów, którzy chętnie udzielają porad i konsultacji dietetycznych. Dobry dietetyk przed udzieleniem wskazówek najpierw dokładnie przeanalizuje Twoje dotychczasowe nawyki, zapozna się z wynikami badań, a dopiero potem ułoży optymalny jadłospis. Tak właśnie pracują nasi dietetycy z Bydgoszczy. Dzięki ich wiedzy oraz pracy w dość krótkim czasie osiągniesz swój cel: schudniesz, przytyjesz albo poprawisz wyniki badań. Dobry dietetyk z naszej poradni dietetycznej ułoży dietę odpowiednią dla sportowca, osoby z alergiami pokarmowymi albo innymi schorzeniami. Weźmie pod uwagę także Twoje osobiste upodobania. Umów się na wizytę już dzisiaj, aby szybciej osiągnąć wymarzoną wagę! Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem. Dzięki naszym specjalistom nabierzesz zdrowego wyglądu i zaczniesz mieć więcej energii każdego dnia. Dobieramy nasze diety do potrzeb naszych klientów i gwarantujemy satysfakcję z usług w naszej poradni dietetycznej w Bydgoszczy. Staramy się również być konkurencyjni na rynku oferując diety w dobrych cenach. Serdecznie zapraszamy!

Dietetyk
Judyta Malagowska

Bydgoszcz, ul. Karola Kurpińskiego 12/3a

home-icon Zadzwoń: 690266190

Przyjmuje w poradni dietetycznej przy ulicy Karola Kurpińskiego 12/3a w Bydgoszczy, na osiedlu Skrzetusko (tzw. Dolny Taras). Na wizytę możesz umówić się w każdy poniedziałek od godziny 10.00 do 19.00. Wystarczy, że zadzwonisz, wyślesz maila albo skorzystasz z harmonogramu online.
Umów wizytę

Dietetyk
Marek Barczewski

Bydgoszcz, ul. Kurpińskiego 12/3a

home-icon Zadzwoń: 535535032

Jego gabinet mieści się przy ulicy Karola Kurpińskiego 12/3a (osiedle Skrzetusko, tzw. Dolny Taras). Konsultacji dietetycznych udziela we wtorki i czwartki, w godzinach od 16.30 do 19.00. W celu umówienia się na wizytę możesz skorzystać z harmonogramu online, wysłać maila albo zadzwonić.
Umów wizytę

Nasze gabinety

home-icon
Znajdź najbliższą placówkę
i umów się na wizytę

Warto wiedzieć

icon

Bogata oferta

Przyjazny Dietetyk to idealny wybór dla kogoś, komu zależy na:

 • zmniejszeniu lub zwiększeniu masy ciała,
 • poprawieniu swoich wyników badań oraz wyglądu,
 • prowadzeniu aktywnego trybu życia.

Przygotujemy specjalistyczną dietę również dla kobiet w ciąży oraz osób, które zmagają się z chorobą. Weźmiemy pod uwagę Twoje alergie pokarmowe oraz osobiste upodobania żywieniowe i tryb życia oraz Twoje osobiste wymagania oraz oczekiwania.

icon

Przed wizytą

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na opcję z jadłospisem czy bez – warto, żebyś przed wizytą zrobił badania:

 • morfologię,
 • cholesterol LDL,
 • cholesterol HDL,
 • trójglicerydy,
 • cukier,
 • kwas moczowy,
 • TSH,
 • badanie ogólne.

Dzięki tym danym nasi dietetycy będą mogli udzielić Ci indywidualnych, a co za tym idzie - skutecznych porad dietetycznych. Będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy.