franczyza Przyjazny Dietetyk

zadzwoń +48 690 266 190

Od kilkunastu lat zajmujemy się dietetyką, a sieć poradni budujemy od 2010 roku. Naszym celem jest poprawa jakości życia pacjentów i wsparcie ich w realizowaniu ich celów: szczupłej bądź atletycznej sylwetki, lepszego zdrowia czy wyników sportowych. Dołącz do nas!

Wyślij

Przez ten czas rozwinęliśmy się w sieć 29 placówek i cały czas szukamy kolejnych partnerów chętnych otworzyć własną poradnię pod naszym szyldem lub włączyć pod naszą banderę swoją markę.

29 placówek - własnych i PARTNERSKICH

83 produkty - dostępne w naszym SKLEPIE

20 000 dań - w jadłospisie oprogramowania Przyjazny Dietetyk

Tysiące wizyt - nasze placówki zyskują na popularności

Dlaczego warto zostać naszym franczyzobiorcą?

Wyłączność terytorialna

Nasze poradnie nie konkurują ze sobą. Jesteśmy zespołem.

Unikalne narzędzia IT i gotowe materiały

Usprawnią Twoją pracę – od analizy składu ciała pacjenta po przygotowywanie dokumentów z gotowymi dietami. Twoja praca będzie szybsza, materiały profesjonalne, a pacjenci zadowoleni.

Indywidualne wsparcie i szkolenia

Możesz zgłosić się do nas z każdym pytaniem. Przeszliśmy proces budowy dobrze prosperującej poradni już wielokrotnie. Od doradztwa w zakresie lokalizacji po rekrutację personelu – mamy know,how, którym chętnie się z Tobą podzielimy. Ponadto prowadzimy warsztaty i spotkania dla franczyzobiorców.

Skuteczny marketing

Przyjazny Dietetyk to rozpoznawalna marka. Cały czas dbamy o to, by trafiała do konsumentów. Prowadzimy działania w internecie i poza nim. Od Google Adwords przez Facebooka i newslettery po targi i wydarzenia sportowe.

Uwaga: pomagamy również w konfiguracji reklam poszczególnym franczyzobiorcom. Pomożemy Ci dotrzeć do klientów.

  • +48 690 266 190
  • franczyza@przyjazny-dietetyk.pl