Dieta online
Nie mamy poradni stacjonarnej w tej miejscowości. Zapoznaj się z ofertą wygodnych diet online!
  • bez wychodzenia z domu
  • bez efektu jo - jo
  • bez restrykcyjnych ograniczeń

Zadbaj o zdrowie już dziś!

Konsultacje, diety, zmiana nawyków

Jeśli poszukujesz dietetyka w Ciechanowie to Przyjazny dietetyk jest tu właśnie dla Ciebie! Jest to poradnia dietetyczna, która prowadzi swoją działalność dla osób o różnych potrzebach. To oznacza, że dietetyk może pomóc tym, którzy pragną zrzucić kilogramy, ale także wesprzeć osoby posiadające trudne schorzenia czy dobrać jadłospis do potrzeb osób uprawiających sporty. Jeśli jesteś osobą ciężarną i martwisz się o to, czy dostarczasz swojemu dziecku wszystkiego, czego potrzebujesz, dietetycy także mogą ci w tym pomóc. Ciechanów jest przy tym jednym z wielu miast, gdzie świadczymy swoje usługi. Posiadamy w nich duże doświadczenie, a nasz zespół tworzą dietetycy posiadający bogate doświadczenie. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, więc niezależnie od Twoich potrzeb na pewno znajdziesz w Przyjaznym dietetyku taką osobę, która będzie mogła Ci pomóc. Pamiętaj o tym, by podczas konsultacji zachować szczerość i jasno przekazać swoje oczekiwania. Jest to najlepsza droga, by razem osiągnąć sukces.

Warto wiedzieć

icon

Przed wizytą

Najlepsze rezultaty wymagają nie tylko chęci, ale też odpowiedniego podejścia. Dlatego przed spotkaniem z dietetykiem wykonaj i prześlij nam wyniki takich badań jak: morfologia, poziom cholesterolu LDL oraz HDL, trójglicerydów, cukru czy kwasu moczowego. Warto również znać TSH oraz ogólny stan swojego zdrowia.

icon

Dostosujemy się do Twoich potrzeb!

W zależności od tego, jakich efektów oczekujesz, doradzimy i dostosujemy dietę do Ciebie!

Podczas wizyty dietetyk zapyta Cię o ulubione posiłki oraz to, czego chciałbyś uniknąć w nowym jadłospisie. Pomocne będą również informacje o Twoim trybie życia, alergiach i ewentualnych schorzeniach.