Dietetyk MAREK BARCZEWSKI

Przyjazny Dietetyk Bydgoszcz

Dietetyk
MAREK BARCZEWSKI

Niech zdrowie będzie twoją największą motywacją!

W mojej wieloletniej pracy dietetyka nauczyłem się, że nie ma dwóch takich samych osób,  dla których sprawdzi się ta sama dieta. Jestem przekonany, że tylko indywidualne podejście i precyzyjnie dopasowany plan żywieniowy w połączeniu z wytrwałością i systematyczną pracą pacjenta przynoszą trwałe efekty. Moim celem jest dbać o zdrowie i sprawność moich pacjentów, poprzez doradzanie im jakie produkty powinni dodać do swojego jadłospisu. Doradzam i udzielam porad z zakresu zdrowego odżywiania i wszelkich diet związanych z odchudzaniem i przybieraniem na masie a także z problemami żywieniowymi. W mojej poradni dietetycznej ważna jest dokładność i dobór odpowiednich składników diety.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Kontakt

home-icon 535535032

Marek Barczewski
Przyjazny Dietetyk
Bydgoszcz
ul. Kurpińskiego 12/3a
85-790 Bydgoszcz

Nasi dietetycy służą pomocą

Jola 28.10.2016

Byłam u Pana Marka z synem, który trenuje piłkę nożną. Po wizycie zauważyłam zmianę w nastawieniu u syna. Pan Marek ma bardzo fajne podejście, spokojnie i zrozumiale wszystko tłumaczy. Teraz czekamy na efekty

Piotr 14.10.2016

Umówiłem się do dietetyka, a w bonusie otrzymałem porady co do treningów, okazało się, że P. Marek także trenuje. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i sporym doświadczeniem. Posiłki bardzo dobre i łatwe w przygotowaniu.

dodaj opinię