Przyjazny Dietetyk Chorzele
Dietetyk
VIOLETTA ULATOWSKA
Jeśli do celu jeszcze wiele Ci brakuje, to pomyśl, że brakuje ci mniej niż wczoraj!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 513457637

Violetta Ulatowska
Przyjazny Dietetyk
Chorzele
ul. Zygmunta Padlewskiego 2/
06-300 Chorzele
Nasi dietetycy służą pomocą

Anieszka 16.11.2016

Polecam z czystym sumieniem! Dzięki indywidualnie dobranej diecie w ciągu zaledwie miesiąca zgubiłam 7kg. Dietetyk z pasją! Kompetentna, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalna, a przy tym niezwykle skromna! Przepisy są łatwe, nie zajmujące dużo czasu w przygotowaniu i bardzo smaczne! Polecam jeszcze raz!

Agnieszka 15.11.2016

Polecam z czystym sumieniem! Dzięki indywidualnie dobranej diecie w ciągu zaledwie miesiąca zgubiłam 7kg. Dietetyk z pasją! Niezwykle kompetentna, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalna! Przepisy są łatwe, nie zajmujące dużo czasu w przygotowaniu i bardzo smaczne! Polecam jeszcze raz!

Zadowolona pacjentka 15.11.2016

Profesjonalistka! Gorąco polecam każdemu kto chce czy tez powinien zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zawsze wysłucha i zmotywuje. Układane przez Panią Viole jadłospisy są łatwe w przygotowaniu a przede wszystkim smaczne i zdrowe. POLECAM!!!!!!!
dodaj opinię