Dietetyk MARTA JĘDRZEJCZAK

Przyjazny Dietetyk Działdowo

Dietetyk
MARTA JĘDRZEJCZAK

Zmiany najpierw następują w głowie, a następnie w ciele!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz. Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

Będziesz czuł/a się lepiej, mając więcej energii w ciągu dnia poprzez odpowiednio dobraną dietę. Zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj!

Diety Działdowo – pomocne w odnalezieniu odpowiedniej drogi w odżywianiu

Zapraszam na konsultację do mojej poradni dietetycznej w Działdowie!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Kontakt

home-icon 735950485

Marta Jędrzejczak
Przyjazny Dietetyk
Działdowo
ul. ul Leśna 14/
13-200 Działdowo

Nasi dietetycy służą pomocą

Agata 02.11.2016

Bardzo, bardzo gorąco polecam wizyty u tej Pani. Długo się biłam z myślami czy w ogóle warto płacić za wizytę u dietetyka, zdecydowanie za długo bo za wizytę u Pani Marty warto wydać i to każde pieniądze! Przesympatyczna osoba pełna energii, która budzi zaufanie, pozwala uwierzyć w siebie i zaraża entuzjazmem a przy tym 100% profesjonalistka. Miałam mnóstwo oporów przed pierwszą wizytą, wyszłam z niej uśmiechnięta od ucha do ucha i naładowana pozytywną energią. Dzisiaj to już stały element mojego grafiku. Pani Marta zmieniła diametralnie nie tylko moją masę ale i tryb życia za co ja i mój partner jesteśmy Jej wdzięczni.Ubolewam tylko ,że nie ma mogę tu wstawić tysiąca emotikonek w postaci uśmiechniętej bużki i tysiąca serduszek za tyle dobra od Pani dietetyk. Pani Marta dietetykiem jest co najmniej znakomitym!!!!!!!!!

Grzegorz 22.10.2016

Niezdecydowanych zachęcam do odchudzania pod fachowym okiem. W trzy miesiące 12 kg mniej, dalej walczę. Dzięki pani Marcie nauczyłem się jeść mniej, częściej i zdrowiej. Posiłki bardzo proste i bardzo smaczne. Polecam

dodaj opinię