Dietetyk Radosław Siałkowski

Przyjazny Dietetyk Golub-Dobrzyń

Dietetyk
Radosław Siałkowski

Wytrwałość, cierpliwość i systematyczna praca gwarancją sukcesu!

Jestem założycielem oraz właścicielem sieci placówek dietetycznych Przyjazny Dietetyk. Wdrożony projekt ma również zastosowanie w pracy ze sportowcami zarówno amatorami, jak i zawodowcami. 

Z wykształcenia dietetyk kliniczny i sportowy. Ukończyłem Akademię Morską w Gdyni na kierunku Towaroznawstwo Spożywcze z tytułem magistra. Praca jest moją wielką pasją.

Poradnia dietetyczna Golub-Dobrzyń to miejsce, w którym odmienisz swoje nawyki żywieniowe i zaznasz życia na nowo. Przyjdź na konsultację a pomogę Ci osiągnąć Twoje upragnione cele.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Radosław Siałkowski - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 668973187

Radosław Siałkowski
Przyjazny Dietetyk
Golub-Dobrzyń
ul. Poziomkowa 6/
87-400 Golub-Dobrzyń

Nasi dietetycy służą pomocą

Marlena 30.12.2019

 Pełny profesjonalizm Pana Radosława, kultura osobista, empatia na najwyższym poziomie. W bezpośrednim kontakcie motywuje i naprawdę pomaga w walce z kilogramami. Otrzymany jadłospis jest super dopasowany do moich upodobań kulinarnych. Pan doktor konkretny i sympatyczny. Wszystko ok. Po pierwszym miesiącu stosowania diety ubyło mi 6 kg , a nie zawsze stosowałam się. Po konkretnej i rzeczowej rozmowie z Panem doktorem wiem, że muszę zmienić nawyki i jestem na to przygotowana. Polecam tego specjalistę !

Weronika 28.12.2019

Super podejście do młodzieży. Z chęcią chodzę na wizyty i wyciągam z nich dużo cennych informacji. Pan Radosław posiada ogromną wiedzę i wielkie doświadczenie. Gorąco polecam!

dodaj opinię