Dietetyk ALEKSANDRA GRZYBOWSKA </br>NZOZ Primus

Przyjazny Dietetyk Lębork

Dietetyk
ALEKSANDRA GRZYBOWSKA
NZOZ Primus

Na lepsze, na zawsze!

Zastanawiasz się jak zacząć zmianę swojego zdrowia i wyglądu na lepsze? Myślisz o tym, czy uda Ci się osiągnąć wymarzony efekt? Przyjdź do poradni dietetycznej w Lęborku. Rozpiszę dla Ciebie dietę, której owocem będą osiągnięte cele. Uwzględnimy wspólnie wszelkie czynniki, które wpływają na ułożenie jadłospisów. Diety Lębork to jest to czego potrzebujesz!

Dietetyk Lębork - dieta indywidualna dla każdego!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Aleksandra Grzybowska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 885559805

Aleksandra Grzybowska
Przyjazny Dietetyk
Lębork
ul. Batalionów Chłopskich 2/3
84-300 Lębork

Nasi dietetycy służą pomocą

Maciek 12.03.2021

Jestem po pierwszej wizycie kontrolnej i powiem, że nie spodziewałem się takiego efektu. Jak otrzymałem jadłospis byłem pozytywnie zaskoczony, ponieważ jedzenia było sporo oraz było "normalne", a jak okazało się waga i tłuszcz poszedł w dół. Czyli nie trzeba się głodzić a i tak można schudnąć. Super, bardzo dziękuję i polecam !

Małgorzta 27.04.2019

P. Ola przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad na podstawie którego otrzymałam ułożony pod moje potrzeby jadłospis. Uwzględniła w nim moje „smaki” oraz przygotowała posiłki tak, aby łatwo było przyrządzić je w pracy czy w trasie. Dieta okazała się być przystępna i różnorodna. Możliwość zamiany posiłków oraz duża liczba propozycji pozwoliły dopasować proponowane przepisy do aktualnego stanu lodówki. Polecam!

dodaj opinię