Przyjazny Dietetyk Mława
Dietetyk
MARTA JĘDRZEJCZAK
Zmiany w swoim życiu zacznij wprowadzać od dziś!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 735950485

Marta Jędrzejczak
Przyjazny Dietetyk
Mława
ul. Władysława Reymonta 8/
06-500 Mława
Nasi dietetycy służą pomocą

Aneta K. 02.11.2016

Współpraca z panią Martą to czysta przyjemność oraz co najważniejsze efekty. Na jej smacznej diecie i zdrowej diecie udało mi się zrzucić zbędne kilogramy i uregulować cukier. Szczerze polecam jako dobrego fachowca.

Eliza 06.10.2016

Zdecydowanie jedna z moich najlepszych decyzji to wizyta w tym gabinecie. Posiadam wiele schorzeń m.in. chorobę naczyniową. Mój stan zdrowia znacznie się poprawił a dzięki indywidualnej diecie waga zmalała i dużo dokuczliwych dolegliwości ustąpiło. Moja kondycja fizyczna i psychiczna jest w lepszej formie. Dalej walczę ale już z nadwagą. Polecam!

Monika 18.09.2016

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Stres przed wizyta mija po kilku sekundach. Dieta nie jest drastyczna a efekty zauważalne niemal od razu. Nie mogę się doczekać kolejnych przepisów. Pozdrawiam.

Magda M. 06.05.2016

Jestem właśnie po pierwszej wizycie pełna optymizmu. Miła atmosfera opatrzona przydatnymi wskazówkami. Czas zleciał nie wiadomo kiedy. Plan żywieniowy wprowadzam od zaraz i już dziś polecam.
dodaj opinię