logo

PRZYJAZNY dietetyk Mława

Dietetyk Marta Jędrzejczak

MARTA JĘDRZEJCZAK

06-500 Mława
ul. Władysława Reymonta 8

umów się

735950485

lub poprzez
harmonogram

online

cennik

usług dietetycznych

sprawdź

zapraszam serdecznie

Najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest tu i teraz. Jutro - to tylko kolejny dzień!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

opinie o mnie
Podziel się swoimi uwagami

Aneta K. 02.11.2016

Współpraca z panią Martą to czysta przyjemność oraz co najważniejsze efekty. Na jej smacznej diecie i zdrowej diecie udało mi się zrzucić zbędne kilogramy i uregulować cukier. Szczerze polecam jako dobrego fachowca.

Eliza 06.10.2016

Zdecydowanie jedna z moich najlepszych decyzji to wizyta w tym gabinecie. Posiadam wiele schorzeń m.in. chorobę naczyniową. Mój stan zdrowia znacznie się poprawił a dzięki indywidualnej diecie waga zmalała i dużo dokuczliwych dolegliwości ustąpiło. Moja kondycja fizyczna i psychiczna jest w lepszej formie. Dalej walczę ale już z nadwagą. Polecam!

Monika 18.09.2016

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Stres przed wizyta mija po kilku sekundach. Dieta nie jest drastyczna a efekty zauważalne niemal od razu. Nie mogę się doczekać kolejnych przepisów. Pozdrawiam.

Magda M. 06.05.2016

Jestem właśnie po pierwszej wizycie pełna optymizmu. Miła atmosfera opatrzona przydatnymi wskazówkami. Czas zleciał nie wiadomo kiedy. Plan żywieniowy wprowadzam od zaraz i już dziś polecam.
Dodaj opinię
Dziękuję za Twoje uwagi
OK
 • Dojazd
 • Dogodny dzień:

  Czas wizyty:

  Podstawowe dane:

  OK

  Przyjazny Dietetyk Mława

  Marta Jędrzejczak

  ul. Władysława Reymonta 8
  06-500 Mława

  T. 735950485
  E. marta.jedrzejczak@przyjazny-dietetyk.pl