Dietetyk ANNA KILANOWSKA-KŁOSS

Przyjazny Dietetyk Płock

Dietetyk
ANNA KILANOWSKA-KŁOSS

Żaden lek nie zastąpi zdrowego odżywiania, natomiast zdrowe odżywianie może zastąpić wiele lekarstw.

W mojej codziennej pracy dietetyka celem jest pomaganie innym, szerzenie wiedzy na temat zdrowia i inspirowanie. Staram się, aby pacjent uzyskał wsparcie, wiarę w siebie i nabierał jeszcze większej motywacji w dążeniu do realizacji celu. W poradni dietetycznej staram się zarażać uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. W zawodzie dietetyka spełniam się od lat i kocham, to co robię! Wierzę, że zdrowa dieta jest początkiem do zmian na lepsze w naszym życiu - podejmij wyzwanie i przekonaj się sam!

Dietetyk Płock - indywidualna dieta dopasowana do Klienta przez doświadczonego dietetyka.

Przyjdź na konsultację do mojej poradni dietetycznej w Płocku!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Anna Kilanowska-Kłoss - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 509190359

Anna Kilanowska-Kłoss
Przyjazny Dietetyk
Płock
ul. 1 maja 12/22
09-402 Płock

Nasi dietetycy służą pomocą

Paulina Borowska 20.12.2017

Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam!!! Indywidualne podejście, smaczne i proste menu, duża motywacja i pierwsze efekty już widać! Dziękuję!

Paweł 12.12.2017

Prawie 20 kg w 5 miesięcy! I co ważne, współpraca z Panią Anią, która jest profesjonalistką w tym co robi pokazuje, że dieta i zmiana nawyków żywieniowych nie musi wiązać się z samymi wyrzeczeniami. Jadłospis oparty o indywidualne preferencje sprawia, że nawet ciężko nazwać to dietą (mi to słowo zawsze kojarzyło się z kiełkami i na samą myśl robiłem się głodny). Jedzenie rzeczy, które się lubi, gubienie kilogramów i nie odczuwanie przy tym głodu ani frustracji, dzięki Pani Ani to możliwe i zwyczajnie proste. Każda wizyta jest motywująca i co ważne przyjemna. Pani Ania zawsze miła i uśmiechnięta a przy tym bardzo profesjonalna, daje przykład jak powinno się podchodzić do pacjenta. Gorąco polecam!!!

dodaj opinię