Dietetyk ANNA KILANOWSKA-KŁOSS

Przyjazny Dietetyk Płock

Dietetyk
ANNA KILANOWSKA-KŁOSS

Żaden lek nie zastąpi zdrowego odżywiania, natomiast zdrowe odżywianie może zastąpić wiele lekarstw.

Ze względu na urlop macierzyński w poradni zastępuje mnie Milena Olaszewska, która jest dietetykiem klinicznym i posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Pomoże zmienić nawyki żywieniowe, zrzucając zbędne kilogramy oraz poprawiając Wasze zdrowie i samopoczucie. Przekonajcie się sami.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Napisz do nas

Kontakt

home-icon 606847955

Anna Kilanowska-Kłoss
Przyjazny Dietetyk
Płock
ul. 1 maja 12/22
09-402 Płock

Nasi dietetycy służą pomocą

Paulina Borowska 20.12.2017

Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam!!! Indywidualne podejście, smaczne i proste menu, duża motywacja i pierwsze efekty już widać! Dziękuję!

Paweł 12.12.2017

Prawie 20 kg w 5 miesięcy! I co ważne, współpraca z Panią Anią, która jest profesjonalistką w tym co robi pokazuje, że dieta i zmiana nawyków żywieniowych nie musi wiązać się z samymi wyrzeczeniami. Jadłospis oparty o indywidualne preferencje sprawia, że nawet ciężko nazwać to dietą (mi to słowo zawsze kojarzyło się z kiełkami i na samą myśl robiłem się głodny). Jedzenie rzeczy, które się lubi, gubienie kilogramów i nie odczuwanie przy tym głodu ani frustracji, dzięki Pani Ani to możliwe i zwyczajnie proste. Każda wizyta jest motywująca i co ważne przyjemna. Pani Ania zawsze miła i uśmiechnięta a przy tym bardzo profesjonalna, daje przykład jak powinno się podchodzić do pacjenta. Gorąco polecam!!!

dodaj opinię