Dietetyk ANNA KILANOWSKA-KŁOSS

Przyjazny Dietetyk Płock

Dietetyk
ANNA KILANOWSKA-KŁOSS

Żaden lek nie zastąpi zdrowego odżywiania, natomiast zdrowe odżywianie może zastąpić wiele lekarstw.

Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia mojej poradni dietetycznej "Przyjazny Dietetyk" w urokliwym mieście Płock. Nasza placówka oferuje szeroki zakres usług dietetycznych, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i żywieniowe.

W "Przyjaznym Dietetyku" znajdziesz doświadczonych specjalistów, których misją jest nie tylko udzielanie fachowych porad żywieniowych, ale także inspirowanie i wspieranie pacjentów na każdym etapie ich drogi do zdrowszego życia. Nasze usługi są dostosowane do różnych potrzeb i celów, dzięki czemu możemy pomóc osobom dążącym do zwiększenia lub zmniejszenia masy ciała, poprawienia wyników badań, oraz kobietom w ciąży, które potrzebują specjalnie dostosowanych diet.

Ponadto, w "Przyjaznym Dietetyku" oferujemy również wsparcie dla osób z konkretnymi jednostkami chorobowymi, a także dla tych, którzy chcą poprawić swój wygląd i samopoczucie. Nasza edukacja coachingowa i żywieniowa pomoże Ci zrozumieć zasady zdrowego żywienia i wprowadzić pozytywne zmiany w Twoim życiu.

Nasze usługi nie ograniczają się tylko do dorosłych. Oferujemy również diety dostosowane do potrzeb dzieci oraz osób aktywnych fizycznie i uprawiających sporty, takie jak sporty siłowe, sporty wytrzymałościowe oraz fitness.

Dlatego, jeśli szukasz indywidualnej diety dopasowanej do Twoich potrzeb i celów, serdecznie zapraszamy na konsultację do naszej poradni dietetycznej w Płocku. Nasz doświadczony dietetyk pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i poprowadzi Cię w kierunku zdrowszego, bardziej zrównoważonego życia. Razem możemy zdobyć wiarę w siebie, motywację i odnaleźć klucz do lepszego samopoczucia poprzez zdrową dietę. Podejmij wyzwanie i przekonaj się sam, jak wiele możemy razem osiągnąć!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Anna Kilanowska-Kłoss - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 509190359

Anna Kilanowska-Kłoss
Przyjazny Dietetyk
Płock
ul. 1 maja 12/22
09-402 Płock

Nasi dietetycy służą pomocą

Paulina Borowska 20.12.2017

Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam!!! Indywidualne podejście, smaczne i proste menu, duża motywacja i pierwsze efekty już widać! Dziękuję!

Paweł 12.12.2017

Prawie 20 kg w 5 miesięcy! I co ważne, współpraca z Panią Anią, która jest profesjonalistką w tym co robi pokazuje, że dieta i zmiana nawyków żywieniowych nie musi wiązać się z samymi wyrzeczeniami. Jadłospis oparty o indywidualne preferencje sprawia, że nawet ciężko nazwać to dietą (mi to słowo zawsze kojarzyło się z kiełkami i na samą myśl robiłem się głodny). Jedzenie rzeczy, które się lubi, gubienie kilogramów i nie odczuwanie przy tym głodu ani frustracji, dzięki Pani Ani to możliwe i zwyczajnie proste. Każda wizyta jest motywująca i co ważne przyjemna. Pani Ania zawsze miła i uśmiechnięta a przy tym bardzo profesjonalna, daje przykład jak powinno się podchodzić do pacjenta. Gorąco polecam!!!

dodaj opinię