Dietetyk VIOLETTA ULATOWSKA </br>Przychodnia Medyk

Przyjazny Dietetyk Przasnysz

Dietetyk
VIOLETTA ULATOWSKA
Przychodnia Medyk

Wola walki i determinacja to klucz do sukcesu!
Absolwentka Wydziału Zdrowia Publicznego Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Posiadam także przygotowanie pedagogiczne co pozwala świetnie współpracować z małymi pacjentami. Zmiana nawyków żywieniowych, wola walki i determinacja to klucz do sukcesu. Na pierwszym miejscu stawiam oczekiwania, potrzeby pacjenta a w moim gabinecie każdy traktowany jest indywidualnie. Każda kuracja to wyzwanie, dlatego podczas pracy z pacjentem stawiam na profesjonalizm.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Kontakt

home-icon 513457637

Violetta Ulatowska
Przyjazny Dietetyk
Przasnysz
ul. Mazowiecka 63/
06-300 Przasnysz

Nasi dietetycy służą pomocą

Andzia 15.07.2017

Polecam!!! Dzięki diecie od Pani Violetty schudłam przez miesiąc 6 kg! A mój cholesterol i trojglicerdy po raz pierwszy od 15 lat są prawidłowe. Ciśnienie wróciło do normy. Posiłki są smaczne i szybko da się je przygotować. Bardzo polecam i dziękuje :)

Maja 06.12.2016

Bardzo polecam Panią Violettę która jest miłą osobą i dobrze się zna na tym co robi. Aktualnie jestem na diecie miesiąc i 2 tygodnie i schudłam już 11 kg. Jadłospis jest dobierany na podstawie tych produktów które lubimy. Dieta jest łatwa szybka w przygotowaniu i oczywiście smaczna. Nie czuję się na niej głodna. Polecam!

dodaj opinię