Dietetyk PAULINA CIESIELSKA-GIERŁOWSKA

Przyjazny Dietetyk Sierakowice

Dietetyk
PAULINA CIESIELSKA-GIERŁOWSKA

Zdrowe odżywianie to nie moda, to styl życia!

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a moja pasja do pomagania ludzi skierowała mnie na ścieżkę zawodową, którą zawsze marzyłam osiągnąć. Dzięki pracy jako dietetyk w placówkach "Przyjazny Dietetyk" w Sierakowicach mogę nie tylko spełniać swoje marzenia, ale także wspierać innych w osiąganiu swoich celów zdrowotnych i żywieniowych.

W naszych placówkach oferujemy szeroki zakres usług dietetycznych, które są dostosowane do różnych potrzeb i celów naszych pacjentów. Bez względu na to, czy chcesz zwiększyć masę ciała, zmniejszyć masę ciała, poprawić wyniki badań, czy potrzebujesz specjalistycznej diety w okresie ciąży lub w związku z jednostkami chorobowymi, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Nasza oferta obejmuje także usługi poprawiające wygląd i zdrowie oraz edukację coachingową i żywieniową, dzięki której będziesz mógł lepiej zrozumieć swoje potrzeby żywieniowe i dążyć do osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia.

Nasze usługi są skierowane zarówno do osób uprawiających sporty siłowe, jak i sporty wytrzymałościowe oraz fitness. Bez względu na Twoje sportowe zainteresowania, pomożemy Ci dostosować dietę do Twoich potrzeb, abyś mógł osiągnąć najlepsze wyniki i cieszyć się dobrą kondycją fizyczną.

Jestem przekonana, że każda osoba jest wyjątkowa, dlatego do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Moim celem jest udowodnienie Ci, że dieta nie musi być trudna ani nudna, a przede wszystkim nie musisz chodzić głodny. Wspólnie zmienimy Twój styl życia, poprawiając Twoje samopoczucie i stan zdrowia. Największą satysfakcję czerpię z uśmiechu pacjentów opuszczających mój gabinet, widząc, że razem osiągnęliśmy ich cele zdrowotne i żywieniowe. Zapraszam Cię do odwiedzenia naszych placówek w Sierakowicach, gdzie razem możemy rozpocząć Twoją drogę do zdrowszego życia.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Paulina Ciesielska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 577 808 026

Paulina Ciesielska-Gierłowska
Przyjazny Dietetyk
Sierakowice
ul. Kartuska 5/
83-340 Sierakowice

Nasi dietetycy służą pomocą

dodaj opinię