Dietetyk Dietetyk Sportowy i Kliniczny

Przyjazny Dietetyk Toruń

Dietetyk
Dietetyk Sportowy i Kliniczny

Wytrwałość, cierpliwość i systematyczna praca gwarancją sukcesu!

Jest właścicielem i założycielem jednej z największej sieci placówek poradnictwa dietetycznego w Polsce - Przyjazny Dietetyk. Wypracowane przez lata skuteczne metody terapeutyczne pomogły tysiącom pacjentów w walce z otyłością i nadwagą. Wdrożony projekt ma również zastosowanie w pracy z sportowcami zarówno amatorami, jak i zawodowymi. 

Z wykształcenia dietetyk kliniczny i sportowy. Ukończył, również Akademię Morską w Gdyni na kierunku Towaroznawstwo Spożywcze uzyskując tytuł magistra. Praca jest jego wielką pasją. Mimo wielu obowiązków i ogromnego poświęcenia w rozwój stworzonego i nadal rozwijającego się projektu, na co dzień  zajmuje się również poradnictwem dietetycznym,  wykorzystując wieloletnie doświadczenie.

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Radosław Siałkowski - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 668973187

Radosław Siałkowski
Przyjazny Dietetyk
Toruń
ul. Szosa Chełmińska, budenek Dr. Ireny Eris 166/IIpi
87-100 Toruń

Nasi dietetycy służą pomocą

Miłosz 26.10.2019

Polecam Pana Radosława, profesjonalne podejście do problemu. Udało się przybrać 7kg w 3 miesiące. Jestem zadowolony z efektów.

Zbyszek 01.08.2019

Trenuję na siłowni i sztuki walki .Miałem problemy z wagą . Gubiłem mięśnie ,ogólnie byłem często osłabiony. Pan Radek wprowadził zmiany w moim jadłospisie ,posiłki smaczne i szybko można przyrządzić .Naprawdę wszystko super ,przemiła i otwarta osoba . Polecam !!!

dodaj opinię