Przyjazny Dietetyk Wąbrzeźno
Dietetyk
JUDYTA MALAGOWSKA
Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.

Jestem z wykształcenia dietetykiem i biologiem. Mam to szczęście, że praca, którą wykonuję jest także moja pasją. Zadowolenie pacjentów, to coś co mnie nakręca, dodaje skrzydeł i utwierdza w poczuciu dobrego wyboru. Niesamowicie jest patrzeć, jak wracają do zdrowia, formy oraz osiągają swoje cele. Na moich oczach przechodzą metamorfozę. Uwielbiam to!

CENNIK USŁUG DIETETYCZNYCH
DOJAZD
UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE
KONTAKT

home-icon 690266190

Judyta Malagowska
Przyjazny Dietetyk
Wąbrzeźno
ul. Matejki 20c/
87-200 Wąbrzeźno
Nasi dietetycy służą pomocą

Ewa B 22.10.2016

Pani Judyta jest przesympatyczną osobą, działa niezwykle motywująco. Widać, że lubi, to czym się zajmuje. Bardzo smakowite propozycje posiłków, jem to, co lubię i zrzucam wagę. Szczerze polecam.

MiReK 20.10.2016

Pani Judyta jest najkompetentniejszą osobą na danym miejscu jaka tylko może być ,przychodząc do niej czułem się jak wrak ,nie układało mi sie w życiu zawodowym ,jak i prywatnym ,miałem częste napady chandry ,stany takie że nie chciało mi się żyć ,odkąd zacząłem sięgać porad u Pani Judyty wszystko się zmieniło w treningach zwiększyła mi sie wydajność ,humor od razu stał się lepszy ,bo dużo zależy od tego jak sie odżywiamy ,dobre porady żywieniowe i energia się znalazła ,a bez energii to wiadomo co mamy robić ,dziękuje za wszystko, ,polecam i jeszcze raz dziękuje !

Paweł 24.09.2016

Długo zastanawiałem się którego dietetyka wybrać, postawiłem na Panią Judytę na podstawie bardzo dobrych komentarzy. Mogę je wszystkie potwierdzić i dodać od siebie kolejne 5 gwiazdek, choć gdybym mógł to dałbym nawet 6. Pani Judyta potrafi wlać olbrzymią dawkę motywacji podczas każdej wizyty, a dodatkowo ułożyć dietę tak, by przygotowanie posiłków nie było zbyt męczące i czasochłonne. W dowolnej chwili można napisać maila z pytaniami jeśli wpadły do głowy już po wizycie - zawsze dostaniemy wyczerpującą odpowiedź. Nawet jeśli tych pytań będzie 10, czy 15 :) Efekty - zdumiewające, w 3 miesiące zgubiłem 13 kg (z 98 do 85). Przy pierwszej wizycie Pani Judyta powiedziała z uśmiechem na twarzy, że zrzucimy je bez problemu - i faktycznie tak było, choć miałem wątpliwości czy tak szybko się to uda. Wystarczy trzymać się zaleceń. Polecam w 100%!

Piotr 21.02.2016

Również bardzo polecam. Konkretna kobieta, bardzo sympatyczna, pomocna, znająca się na rzeczy. Raz jeszcze polecam gorąco.
dodaj opinię