Dietetyk JUDYTA MALAGOWSKA

Przyjazny Dietetyk Wąbrzeźno

Dietetyk
JUDYTA MALAGOWSKA

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.

Jestem z wykształcenia dietetykiem i biologiem. Mam to szczęście, że praca, którą wykonuję jest także moja pasją. Zadowolenie pacjentów, to coś co mnie nakręca, dodaje skrzydeł i utwierdza w poczuciu dobrego wyboru. Niesamowicie jest patrzeć, jak wracają do zdrowia, formy oraz osiągają swoje cele. Na moich oczach przechodzą metamorfozę. Uwielbiam to!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Napisz do nas

Kontakt

home-icon 690266190

Judyta Malagowska
Przyjazny Dietetyk
Wąbrzeźno
ul. Matejki 20c/
87-200 Wąbrzeźno

Nasi dietetycy służą pomocą

Ewa B 22.10.2016

Pani Judyta jest przesympatyczną osobą, działa niezwykle motywująco. Widać, że lubi, to czym się zajmuje. Bardzo smakowite propozycje posiłków, jem to, co lubię i zrzucam wagę. Szczerze polecam.

MiReK 20.10.2016

Pani Judyta jest najkompetentniejszą osobą na danym miejscu jaka tylko może być ,przychodząc do niej czułem się jak wrak ,nie układało mi sie w życiu zawodowym ,jak i prywatnym ,miałem częste napady chandry ,stany takie że nie chciało mi się żyć ,odkąd zacząłem sięgać porad u Pani Judyty wszystko się zmieniło w treningach zwiększyła mi sie wydajność ,humor od razu stał się lepszy ,bo dużo zależy od tego jak sie odżywiamy ,dobre porady żywieniowe i energia się znalazła ,a bez energii to wiadomo co mamy robić ,dziękuje za wszystko, ,polecam i jeszcze raz dziękuje !

dodaj opinię