logo

przyjazny dietetyk Włocławek

Dietetyk Michał Rutkowski

"Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia."

zapraszam serdecznie

Najlepszym momentem na rozpoczęcie diety jest tu i teraz. Jutro - to tylko kolejny dzień!

W diecie ważne jest nie tylko co jesz, ale również Twoja świadomość, jak i dlaczego to robisz.  Chcę pomóc Ci się usamodzielnić, aby po wizycie udało Ci się wytrwać w postanowieniach i zrealizować swoje cele.

MICHAŁ RUTKOWSKI

87-800 Włocławek
ul. Barska 13a

umów się

telefonicznie

570575790

lub poprzez
harmonogram

online

opinie o mnie
Podziel się swoimi uwagami

krystyna 26.01.2017

Do Pana Michala trafilam z polecenia i byl to strzal w dziesiatke. Nie mialam duzej nadwagi ale chcialam dopracowac swoja sylwetke majac male problemy zdrowotne. Udalo sie i jestem szczesliwa. Pan Michal ma super podejscie do ludzi a moj stres przed wizyta przeminal w momencie. Jak najbardziej polecam.

Majka 14.12.2016

Pan Michał to dietetyk z powołania, bezapelacyjnie! Potrzebowałam diety dopasowanej do aktywności fizycznej, a nawet do danej dyscypliny sportu. Dania są smaczne, urozmaicone, a efekty już widać. Szczerze polecam!

Anna 05.12.2016

Miałam obawy przed wizytą, ale Pan Michał sprawił, że szybko minęły. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, czułam się bardzo swobodnie. Pan Michał jest bardzo rzeczowym i kompetentnym człowiekiem.  Wspaniała współpraca!

jas 30.11.2016

Witam ! jestem osobą ktora ćwiczy od jakiegoś czasu na siłowni i stara się prowadzić zdrowy tryb życia jednak brak odpowedniej wiedzy powodował pewne niedociągnięcia w związku z czym potrzebowałem porady specjalisty. Wizyta i cenne wskazowki od Pana Michała poprawiły mój rozwój i jestem w pełni zadowolony z postepów. Gorąco polecam Pana Michała każdemu kto potrzebuje jakiejkolwiek porady.

Maciej 19.11.2016

Moja przygoda z dietami trwała bardzo długo... diety gazetkowe, internetowe itp. W głowie duży chaos co robić a kg przybywało. Na szczęście udało mi się trafić do dietetyka pana Michała, który usystematyzował moją niewielkę wiedzę na temat żywienia a przede wszystkim wytłumaczył co robić i ułożył jadłospis z którego jestem zadowolony. Wiadomo posiłki trzeba przygotować, ale jak widać rezultaty to sprawia mi to ogromną satysfakcję. Zapraszam do pana Michała i polecam.
Dodaj opinię
Dziękuję za Twoje uwagi
OK
 • Dojazd
 • Dogodny dzień:

  Czas wizyty:

  Podstawowe dane:

  OK

  Przyjazny Dietetyk Włocławek

  Michał Rutkowski

  ul. Barska 13a
  87-800 Włocławek

  T. 570575790
  E. michal.rutkowski@przyjazny-dietetyk.pl

 • Cennik usług dietycznych
 • Nazwa usługi:

  Konsultacja dietetyczna

  Cena usługi:

  100,00 zł

  Opis usługi:

  W czasie konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad żywieniowy, ocena stanu odżywiania, sposobu odżywiania, popełnianych błędów żywieniowych. W czasie wizyty zostaje przeprowadzone badanie składu ciała metodą BIA na profesjonalnym sprzęcie medycznym. Pacjent otrzyma wskazówki dietetyczne jak poradzić sobie z dotychczas popełnianymi błędami, jak się odżywiać, aby osiągnąć wyznaczony cel oraz kompleksową poradę dotycząca aktywności fizycznej oraz ewentualnej suplementacji, ziołolecznictwa dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

  Nazwa usługi:

  Program żywieniowy

  Cena usługi:

  150,00 zł

  Opis usługi:

  Program żywieniowy ok (40-60 stron) otrzymujemy po kilku dniach roboczych po przeprowadzonej konsultacji dietetycznej. W programie zostają zawarte: aktualny wynik badania składu ciała wraz z omówieniem, wyznaczone cele, analiza dotychczas popełnianych błędów żywieniowych z omówieniem, analiza aktualnego jadłospisu z omówieniem, propozycje posiłków, indywidualny program żywieniowy rozpisany na 3 tygodnie.

  Nazwa usługi:

  Konsultacja kontrolna z nowym programem żywieniowym

  Cena usługi:

  150,00 zł

  Opis usługi:

  W czasie wizyty kontrolnej dokonujemy pomiaru składu ciała metodą BIA. Dietetyk porównuje i ocenia postępy terapii dietetycznej. Pacjent po kilku dniach otrzymuje nowy program żywieniowy z nowymi propozycjami posiłków na kolejne 21 dni.

  Nazwa usługi:

  Analiza składu ciała

  Cena usługi:

  30,00 zł

  Opis usługi:

  Pomiar składu ciała metodą BIA. Analiza pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej, tłuszcz wisceralny, ilość wody w organizmie, tkankę mięśniową, podstawową przemianę materii oraz wiek metaboliczny.