Dietetyk MICHAŁ RUTKOWSKI

Przyjazny Dietetyk Włocławek

Dietetyk
MICHAŁ RUTKOWSKI

Dzięki wysiłkowi osiągniesz sukces każdego dnia!

Jestem absolwentem AWFiS w Gdańsku o kierunku Odnowa biologiczna i żywienie. Posiadam także wykształcenie z dietetyki klinicznej oraz pedagogiczne z Wychowania fizycznego. Pracuję z osobami w różnym wieku. Moimi pacjentami są osoby mające problemy wagą, aktywnie uprawiające sport, kobiety w ciąży i matki karmiące oraz wszystkie osoby, które chcą poprawić swoją jakość życia poprzez prawidłowe odżywianie. Podchodzę indywidualnie do każdej osoby gwarantując maksimum zaangażowania.

W mojej wieloletniej pracy dietetyka zaobserwowałem różny wpływ produktów spożywczych na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dlatego zawsze do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Personalnie dopasowany plan żywieniowy, a u sportowców również plan suplementacyjny jest kluczem do uzyskania trwałego efektu.

Jak ważne jest codzienne dbanie o zdrowy tryb życia wiedzą nie tylko osoby odchudzające się. Dzięki swojemu wykształceniu z dietetyki klinicznej i pedagogicznemu z wychowania fizycznego oraz wiedzy zdobytej na AWFiS w Gdańsku na kierunku Odnowa biologiczna i żywienie, mogę pracować i pomagać pacjentom nie tylko z problem nadwagi czy niedowagi. Wśród moich podopiecznych są osoby w różnym wieku, które chcą po prostu poprawić swoje zdrowie i jakość życia, dla których istotne jest nauczenie się, co to są zdrowe nawyki żywieniowe i jak stosować je w codziennej diecie. Ważna zarówno dla mnie, jak i dla wszystkich pacjentów jest nie tylko skuteczność, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego przypadku z osobna. Dzięki maksimum zaangażowania, szanse na sukces stają się znacznie większe.

Dieta Włocławek? Dobrze trafiłeś, zapraszamy do nas!

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Michał Rutkowski - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 570576657 570575790

Michał Rutkowski
Przyjazny Dietetyk
Włocławek
ul. Barska 13a/
87-800 Włocławek

Nasi dietetycy służą pomocą

Stanley 30.05.2019

Odpowiednia dieta, suplementacja, sugestie co do aktywności fizycznej. Tak powinna wyglądać wizyta u dietetyka i u Pana Michała tak to wygląda. Duża wiedza, nie ma pytania bez odpowiedzi. Polecam

Ola 08.04.2019

Cel osiągnięty w wyznaczonym terminie przez pana Michała. Dieta to nic strasznego, tylko trzeba chcieć i mieć osobę, która w tym pomoże. Pan Michał jest taką osobą, czysta przyjemnośc współpracować z takim dietetykiem. Gorąco polecam!

dodaj opinię