Dietetyk Milena Głodowska

Przyjazny Dietetyk Żyrardów

Dietetyk
Milena Głodowska

Odpowiednie podejście do zmiany nawyków może przynieść oczekiwane efekty!

Jestem dietetykiem klinicznym z ponad 3-letnim doświadczeniem w zawodzie. Bezpośrednia praca z wieloma pacjentami nauczyła mnie jak radzić sobie zarówno z dziećmi, jak i osobami starszymi. Dzięki indywidualnemu podejściu wiem jak pomagać osobom z anoreksją, chorobami dietozależnymi czy też nadwagą i otyłością. Podstawą mojej pracy jest budowanie dobrych relacji z pacjentami. Cieszę się z każdego ich sukcesu. Poradnia dietetyczna w Żyrardowie to miejsce, do którego powinieneś trafić jeśli chcesz zacząć żyć zdrowo i w lepszym nastroju. Moje diety pomogą Ci w dotarciu do upragnionego celu.

Dieta Żyrardów – To czego szukasz

Cennik usług dietetycznych

Dojazd

Umów online

Milena Olaszewska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

home-icon 732258233

Milena Głodowska
Przyjazny Dietetyk
Żyrardów
ul. Stefana Okrzei 19/
96-300 Żyrardów

Nasi dietetycy służą pomocą

Bartłomiej 04.02.2017

Profesjonalne podejście. Miła, pomocna, podpowie i wytłumaczy. Indywidualne podejście z uwzględnieniem "trudności i przeszkód", takich jak nieregularny tryb życia lub pracy czy niechęć do pewnych pokarmów. Same pozytywne odczucia po wizycie. Szczerze polecam.

Agnieszka 28.01.2017

Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani Dietetyk. Jej wnikliwie przeprowadzony wywiad i troska o pacjenta dodatkowo zmotywowały mnie do podjęcia walki o swoje zdrowie. Jadłospis przygotowany przez Panią Milenę składał się z prostych przepisów, zawierał produkty, które łatwo mogłam dostać. Dzięki wizytom u Pani Mileny schudłam już 10kg i wciąż walczę o siebie, wspierana przez Panią Dietetyk. Serdecznie polecam profesjonalizm Pani Mileny!

dodaj opinię