logo

Poradnia dietetyczna Gniezno

Konsultacje, diety, zmiana nawyków

Niezwykle istotna w staraniach czynionych na drodze ku upragnionej sylwetce jest pomoc specjalisty. Takim fachowcem, który z pewnością skutecznie oraz w odpowiednim czasie pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy lub też nabrać ich nieco, jest dietetyk. Dzięki niemu nauczymy się wprowadzić w swój codzienny tryb funkcjonowania prawidłowe nawyki żywieniowe, pozbyć się tych niewłaściwych, a tak uporczywie przeszkadzających nam w wytrwaniu w dietetycznych postanowieniach. Dietetyk zmotywuje oraz pomoże wytrwać w raz powziętych zamierzeniach. Dobrze opracowana dieta i trzymanie się odpowiednich reguł zapobiegnie także tak zwanemu efektowi jo-jo, czyli naszym powrotom do wagi sprzed diety odchudzającej. Zapraszamy do kontaktu z przyjaznym dietetykiem w Gnieźnie!

 • Nasi dietetycy w Gnieźnie
 • 1

  Dietetyk Anna Janiszewska

  Gniezno

  ul. Żuławy 9

  T. 570988616

  Umów
  wizytę

  Warto zaznaczyć, że dietetyk pomaga realizować w naszym codziennym funkcjonowaniu odpowiednio zbilansowaną dietę, którą rozumie się nie tyle jako proces odchudzania, co prawidłowego odżywania. Warto o tym pamiętać i wybrać przyjaznego dietetyka, który pomoże nam wejść na ścieżkę dobrego dla naszego zdrowia odżywiania. W Gnieźnie takim przyjaznym dietetykiem jest Anna Janiszewska. Zapraszamy do kontaktu.

 • Warto wiedzieć
 • Konsultacje dietetyczne

  Dietetyka należy poinformować o wszystkich schorzeniach, które mogą nas nękać, o alergiach, uprawianym sporcie, ale także o naszej codziennej aktywności, o tym, co lubimy, a za czym nie przepadamy, gdy chodzi o przygotowywanie posiłków, w jakich godzinach jadamy nasze śniadania, obiady i kolacje, dlaczego postanowiliśmy udać się do profesjonalisty. Na udzielenie odpowiedzi na te i podobne pytania warto się przygotować. Szczere odpowiedzi pozwolą nam skuteczniej walczyć o wymarzoną figurę.

  Oprócz wywiadu – badania

  Przed wizytą w gabinecie dietetyka należy zadbać o zgromadzenie wyników badań, które zdecydowanie ułatwią dobór odpowiedniej diety do naszego stanu zdrowia. Badania ogólne, ale także sprawdzenie poziomu cholesterolu, cukru, a także badania kwasu moczowego oraz TSH mogą być niezwykle pomocne w doborze odpowiednio zbilansowanego jadłospisu. A zatem odpowiednio wcześniej, jeszcze przed pierwszą konsultacją, polecamy przeprowadzić tych kilka podstawowych testów. Nie tylko dla informacji dietetyka, przede wszystkim dla siebie.

  Kontakt z dietetykiem

  Z przyjaznym dietetykiem w Gnieźnie mogą Państwo kontaktować się za pomocą internetowego formularza na naszej oficjalnej stronie, ale także drogą telefoniczną. Ustalą Państwo czas i miejsce pierwszego spotkania. Uf, pierwszy krok z głowy. Teraz należy już tylko z cierpliwością czekać na wizytę, a w dalszej kolejności, już pod opieką specjalisty, czekać na rezultaty wprowadzonej w życie diety. Zapraszamy do skontaktowania się z dietetykiem!