Dieta online
Nie mamy poradni stacjonarnej w tej miejscowości. Zapoznaj się z ofertą wygodnych diet online!
  • bez wychodzenia z domu
  • bez efektu jo - jo
  • bez restrykcyjnych ograniczeń

Zadbaj o zdrowie już dziś!

Konsultacje, diety, zmiana nawyków

Niezwykle istotna w staraniach czynionych na drodze ku upragnionej sylwetce jest pomoc specjalisty. Takim fachowcem, który z pewnością skutecznie oraz w odpowiednim czasie pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy lub też nabrać ich nieco, jest dietetyk. Dzięki niemu nauczymy się wprowadzić w swój codzienny tryb funkcjonowania prawidłowe nawyki żywieniowe, pozbyć się tych niewłaściwych, a tak uporczywie przeszkadzających nam w wytrwaniu w dietetycznych postanowieniach. Dietetyk zmotywuje oraz pomoże wytrwać w raz powziętych zamierzeniach. Dobrze opracowana dieta i trzymanie się odpowiednich reguł zapobiegnie także tak zwanemu efektowi jo-jo, czyli naszym powrotom do wagi sprzed diety odchudzającej. Zapraszamy do kontaktu z przyjaznym dietetykiem w Gnieźnie!

Z nami osiągniesz
swój cel!

Wybierz gabinet
blisko Ciebie

Nasze gabinety

home-icon
Znajdź najbliższą placówkę
i umów się na wizytę

Warto wiedzieć

icon

Konsultacje dietetyczne

Dietetyka należy poinformować o wszystkich schorzeniach, które mogą nas nękać, o alergiach, uprawianym sporcie, ale także o naszej codziennej aktywności, o tym, co lubimy, a za czym nie przepadamy, gdy chodzi o przygotowywanie posiłków, w jakich godzinach jadamy nasze śniadania, obiady i kolacje, dlaczego postanowiliśmy udać się do profesjonalisty. Na udzielenie odpowiedzi na te i podobne pytania warto się przygotować. Szczere odpowiedzi pozwolą nam skuteczniej walczyć o wymarzoną figurę.

icon

Oprócz wywiadu – badania

Przed wizytą w gabinecie dietetyka należy zadbać o zgromadzenie wyników badań, które zdecydowanie ułatwią dobór odpowiedniej diety do naszego stanu zdrowia. Badania ogólne, ale także sprawdzenie poziomu cholesterolu, cukru, a także badania kwasu moczowego oraz TSH mogą być niezwykle pomocne w doborze odpowiednio zbilansowanego jadłospisu. A zatem odpowiednio wcześniej, jeszcze przed pierwszą konsultacją, polecamy przeprowadzić tych kilka podstawowych testów. Nie tylko dla informacji dietetyka, przede wszystkim dla siebie.