logo

Poradnia dietetyczna Płock

Konsultacje, diety, zmiana nawyków

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na zmniejszenie swojej wagi lub być może przeciwnie, na przybranie kilku kilogramów, warto byś skorzystał z profesjonalnej pomocy. Pod czujnym okiem fachowca szybciej i efektywniej wypracujesz prawidłową wagę ciała, nauczysz się zdrowych nawyków żywieniowych, całościowo zmienisz swoją dietę. Ta ostatnia to nie tylko sposób na schudnięcie. Dieta to coś więcej. To sposób odżywiania się. Wybierając przyjaznego dietetyka w Płocku, nie tylko uzyskasz upragnione efekty, ale osiągniesz je w przyjaznej atmosferze. Dietetyk pomoże ci nie tylko ułożyć codzienny jadłospis, ale także będzie gwarantem odpowiedniej motywacji i twojego wytrwania w postanowieniach w trakcie całego procesu odchudzania lub nabierania dodatkowych kilogramów.

 • Nasi dietetycy w Płocku
 • 1

  Dietetyk Anna Kilanowska-Kłoss

  Płock

  ul. 1 maja 12/22

  T. 509190359

  Umów
  wizytę

  Przyjaznym dietetykiem w Płocku jest Anna Kilanowska-Kłoss, która zaprasza na indywidualne konsultacje. Spotkania z dietetykiem są pierwszym krokiem na drodze ku upragnionej wadze i wymarzonej sylwetce. Zapraszamy do kontaktu z panią Anną za pośrednictwem Internetu lub też drogą telefoniczną.

 • Warto wiedzieć
 • Pierwszy krok przed konsultacją dietetyczną:

  Przed pierwszą wizytą u dietetyka warto zadbać o to, by wykonać niezbędne badania, a wśród nich między innymi morfologię, cholesterol LDL oraz HDL, a także sprawdzić poziom cukru w organizmie, dokonać pomiarów TSH, przebadać kwas moczowy oraz wykonać ogólne badania, które umożliwią dietetykowi wgląd w aktualny stan naszego zdrowia. Krok ten jest niezbędny do podjęcia, jeżeli chcemy uzyskać odpowiednie efekty we właściwym czasie, nie szkodząc zdrowiu, lecz je poprawiając.

  Indywidualne konsultacje

  Każda osoba w gabinecie dietetyka to indywidualna historia i wymaga indywidualnego traktowania. Na pierwszej, ale też na każdej kolejnej wizycie, od osoby oczekującej porady dietetycznej wymaga się całkowitej szczerości dotyczącej stanu zdrowia, nawyków żywieniowych, spodziewanych rezultatów po wdrożeniu odpowiedniego planu dietetycznego. Tylko wtedy, gdy oferujemy z naszej strony szczerość, możemy spodziewać się najefektywniejszego i najszybszego działania stworzonej dla nas diety.

  Kontakt z przyjaznym dietetykiem

  W celu skontaktowania się z przyjaznym dietetykiem w Płocku, zachęcamy do skorzystania z formularza online zamieszczonego na naszej oficjalnej stronie internetowej. Z dietetykiem kontaktować się można także drogą telefoniczną. Ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące pierwszej konsultacji, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości, jeżeli takie pojawiły się w trakcie przygotowań do pierwszego spotkania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!