10 kg, które zmieniło Panią Kasię

Kasia po schudnięciu

Warto czasem zrobić coś dla siebie

 Pani Kasia jest kobietą niesamowicie silną. Pomimo wielu trudności, które stanęły na jej drodze, nie traci uśmiechu. Wręcz przeciwnie, zaraża nim innych. W pewnym momencie życia Pani Kasia stwierdziła, że chciałaby zrobić coś dla siebie. Zaczęła od zadbania o swoją figurę, a tym samym o swoje zdrowie.

Wzięła udział w projekcie „Walcz z nami z kilogramami”, za cel stawiając pozbycie się 10 kg. Łatwo nie było, lecz pozytywne nastawienie było podwaliną zwycięstwa.

Zdrowe odżywianie oraz zwiększona aktywność fizyczna pozwoliły zrealizować cel, a tym samym pozbyć się tzw. oponki. Ta metamorfoza z pewnością zachęci inne kobiety do zadbania o siebie!


Opinia dietetyka Judyty Malagowskiej :Współpraca z osobami, które wiele w życiu przeszły pozwala obu stronom bardziej cieszyć się sukcesami. Pani Kasia to osoba z natury uśmiechnięta i bardzo pozytywnie nastawiona do świata. Dlatego efekt jej metamorfozy jest widoczny nie tylko w mniejszym rozmiarze i wadze, ale także w szerszym uśmiechu i błysku w oczach. Ciężkie chwile, które przeszła Pani Kasia dały jej siłę do działania, co widać było na treningach i naszych spotkaniach.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje