3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii

Metamorfoza Klaudia

Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy

Motywacji do tracenia na wadze jest wiele. Jedni robią to dla zdrowia i polepszenia wyników, inni dla osiągania lepszych rezultatów w sporcie, jeszcze inni dla samych siebie, by poczuć się lepiej w swojej skórze.

Pani Klaudia wzięła udział w trzymiesięcznym wyzwaniu „Zrzucaj z nami kilogramy” aby poczuć się atrakcyjniej oraz zadbać o swoje zdrowie.

Założenia programu to nie tylko zbilansowana dieta, ale także regularne ćwiczenia pod okiem trenera. Wszystko odbywa się w grupie. Dzięki temu można poczuć ducha wspólnego celu i motywacji. Pani Klaudia doskonale wykorzystała czas trwania programu. Mniejsza o 8 kilogramów waga, lepsza kondycja i wzmocnienie ciała to wspaniałe efekty, które udało się wypracować ciężką pracą i samozaparciem.

Sukces Pani Klaudii zachęcił ją do dalszego dbania o siebie, poprzez bardziej aktywny tryb życia oraz zbilansowaną dietę.

Opinia dietetyka Oktawii Łukaszewskiej:

Pani Klaudia rozpoczęła swoją drogę metamorfozy z dużym zaangażowaniem i chęcią zmiany. Pierwsze kroki z nową dietą oraz wysiłek na treningach nie były łatwe. Widać było jednak, że obecność innych osób w grupie działała bardzo motywująco, a możliwość bycia w stałym kontakcie z dietetykiem sprawiła, że trzy miesiące okazały się być bardzo dobrze wykorzystanym czasem. Przykład Pani Klaudii pokazał, że droga do sukcesu jest łatwiejsza, jeśli ma się na niej wsparcie. Chcemy być takim wsparciem dla Was, dlatego mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych edycjach projektu „Zrzucaj z nami kilogramy”.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje