11 kg w 3 miesiące- wynik metamorfozy Pani Oli

Metamorfoza Pani Oli z Golubia- Dobrzynia

Dla chcącego nic trudnego!

Zrzucenie 11 kg to nie lada wyczyn.

Zwłaszcza jeśli robi się to w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Taki właśnie efekt przyniósł Pani Oli projekt „Zrzucaj z nami kilogramy”. Ta uśmiechnięta i niebywale wytrwała uczestniczka może być wzorem dla innych, jeśli chodzi o wiarę w swoje możliwości. Analizując tę metamorfozę potwierdza się hasło, że chcąc zawsze znajdziemy sposób, a nie chcąc – powód.
Opinia dietetyka Wioletty Matczak:

Pani Ola jest osobą bardzo zdeterminowaną. Nadprogramowe kilogramy uprzykrzały jej życie i mocno demotywowały. Kiedy zjawiła się u mnie podczas wstępnego spotkania przy projekcie „Zrzucaj z nami kilogramy”, wiedziałam, że jej upór pozwoli osiągnąć spektakularną metamorfozę. Uczestniczka bardzo rygorystycznie trzymała się przygotowanego jadłospisu, a do treningów podchodziła bez żadnych wymówek.

W efekcie projekt nie mógł zakończyć się inaczej, jak wielkim sukcesem w postaci 11 kg mniej i aż 21 cm mniej w obwodach!

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje