5 kg, które odmieniło życie Pani Magdy

Metamorfoza i efekty Pani Magdy

Mała zmiana-wielkie efekty i radość

Do naszego gabinetu zgłosiła się Pani Magda. Szczupła kobieta, która nie do końca dobrze czuła się w swoim ciele. Chciała coś zmienić, aby odzyskać pewność i na nowo pokochać siebie.

Za cel postawiła sobie 5 kg.

Można by powiedzieć: łatwizna. Po dłuższej rozmowie okazało się jednak, że to nie nadprogramowe 5 kilogramów jest problemem. Siedzący tryb życia oraz ogólna słaba kondycja ciała i skóry spędzają Pani Magdzie sen z powiek. W konsultacji z pacjentką dietetyk przygotował plan żywieniowy uwzględniający zwiększenie aktywności fizycznej. Zbilansowana dieta redukowała tkankę tłuszczową, jednak więcej ruchu stopniowo rozbudowywało dyskretnie mięśnie, aby całe ciało stało się jędrne i zdrowe. Bilansując zmniejszony udział tłuszczu na rzecz mięśni otrzymaliśmy wynik - 5 kg. Niby niewiele, jednak różnica w wyglądzie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Nie tylko w rewelacyjnej i wymodelowanej sylwetce, ale także w uśmiechu, kondycji skóry i włosów oraz lepszym samopoczuciu.

Opinia dietetyka

Pani Magda jest przykładem tego, jakie efekty przynosi zbilansowana dieta i zdrowy styl życia osobom, których waga mieści się w zadowalającym zakresie. Można być chudym, a jednocześnie nie czuć się dobrze w swoim ciele, a można ważąc nawet kilka kilogramów więcej mieć delikatnie zaznaczone mięśnie, jędrną skórę i atrakcyjną sylwetkę. Pani Magda wybrała drugą opcję, w rezultacie wypracowując piękną figurę i tracąc 5 kg. Różnica w wyglądzie jest duża, jednak lepsza sprawność i poczucie zdrowszego ciała są jeszcze większe.

Gratulujemy!

Zobacz inne nasze metamorfozy !

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje