Od smacznych i zdrowych przepisów po wydarzenia, które wspieramy!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje

Metamorfozy - Wasze sukcesy
Metamorfoza i efekty Pani Magdy

5 kg, które odmieniło życie Pani Magdy

Mała zmiana-wielkie efekty i radość

Do naszego gabinetu zgłosiła się Pani Magda. Szczupła kobieta, która nie do końca dobrze czuła się w swoim ciele. Chciała coś zmienić, aby odzyskać pewność i na nowo pokochać siebie.

Za cel postawiła sobie 5 kg.

Można by powiedzieć: łatwizna. Po dłuższej rozmowie okazało się jednak, że to nie nadprogramowe 5 kilogramów jest problemem. Siedzący tryb życia oraz ogólna słaba kondycja ciała i skóry spędzają Pani Magdzie sen z powiek. W konsultacji z pacjentką dietetyk przygotował plan żywieniowy uwzględniający zwiększenie aktywności fizycznej. Zbilansowana dieta redukowała tkankę tłuszczową, jednak więcej ruchu stopniowo rozbudowywało dyskretnie mięśnie, aby całe ciało stało się jędrne i zdrowe. Bilansując zmniejszony udział tłuszczu na rzecz mięśni otrzymaliśmy wynik - 5 kg. Niby niewiele, jednak różnica w wyglądzie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Nie tylko w rewelacyjnej i wymodelowanej sylwetce, ale także w uśmiechu, kondycji skóry i włosów oraz lepszym samopoczuciu.

Opinia dietetyka

Pani Magda jest przykładem tego, jakie efekty przynosi zbilansowana dieta i zdrowy styl życia osobom, których waga mieści się w zadowalającym zakresie. Można być chudym, a jednocześnie nie czuć się dobrze w swoim ciele, a można ważąc nawet kilka kilogramów więcej mieć delikatnie zaznaczone mięśnie, jędrną skórę i atrakcyjną sylwetkę. Pani Magda wybrała drugą opcję, w rezultacie wypracowując piękną figurę i tracąc 5 kg. Różnica w wyglądzie jest duża, jednak lepsza sprawność i poczucie zdrowszego ciała są jeszcze większe.

Gratulujemy!

Zobacz inne nasze metamorfozy !

Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
Metamorfoza Pani Klaudii
Uczestniczka Metamorfoz z Torunia!
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!