8 kg, które odmieniło Panią Karolinę

Metamorfoza Pani Karoliny z Golubia

Zrzucaj kilogramy sumiennie i z uśmiechem

Pani Karolina to kolejny przykład osoby, której uśmiech i pozytywne nastawienie pomogło zredukować masę ciała. I to aż o 8 kg w ciągu trzech miesięcy.

Od pierwszego dnia widać było w niej upór i zaangażowanie, a jednocześnie umiejętność cieszenia się z wyzwania. Nawet pomimo zakwasów czy konieczności ograniczenie niezdrowych przekąsek. Jak sama przyznaje, w wytrwaniu pomaga samodyscyplina i umiejętność kontroli nad swoim ciałem i umysłem. Ważne, by w porę pokonywać negatywne myśli, które zawsze przychodzą w czasie kryzysu.

Opinia dietetyka Anny Rupińskiej:

Czasem już po kilku minutach rozmowy z pacjentem jesteśmy w stanie określić, czy uda się mu schudnąć. Energia Pani Karoliny uderzyła nas z taką mocą, że byliśmy pewni, że osiągnie sukces. Początki były ciężkie, ponieważ z dnia na dzień w rytm życia wkroczył nowy jadłospis i aktywność fizyczna. Jednak kontrola swojego umysłu pozwoliła zapanować nad chęcią rezygnacji. Pani Karolina zrzuciła 8 kilogramów. To bardzo dobry wynik, który z pewnością się powiększy, jeśli zdrowy styl życia będzie dalej panował w domu uczestniczki

 

 

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje