Determinacja i siła charakteru Pani Małgorzaty

15 kg mniej

Trzy miesiące i 15 kg. mniej!

 Pani Małgorzata - zdyscyplinowana, silna i zdeterminowana !

Początki nie były łatwe dla Pani Małgorzaty. Przyzwyczajenia do podjadania między posiłkami, nieregularność posiłków to podstawowe błędy, które popełniała Pani Małgosia. Plan  zmian został wdrożony i  realizowany od początku.  Szczególnie ważnym elementem było włączenie aktywności fizycznej i regularne ćwiczenia na sali.

Trzy miesiące pracy nad ciałem, ale również nad umysłem przyniosły rewelacyjny efekt  -15 kg ! 

Regularność, uparte dążenie do celu, zmiana nawyków i stylu życia, wzmocnienie samodyscypliny i poszerzenie granic swoich możliwości to wszystko miało wpływ na tak wielki sukces pani Małgorzaty.

Opinia dietetyka Wiolety Matczak

Podczas całego trzymiesięcznego projektu Pani Małgosia podchodziła do wszystkich wytycznych i zaleceń dotyczących żywienia i ćwiczeń w sposób profesjonalny. Uważam, że połączenie dobrze zbilansowanej diety, odpowiedniego dopasowanego treningu i oczywiście determinacji uczestniczki doprowadziły do osiągnięcia takiego efektu. Bardzo wierzę w to, że tak zdyscyplinowana i zdeterminowana osoba skazana jest tylko na sukces !

Wielkie Gratulacje!

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje