Dominika i jej forma na wakacje

Metamorfoza Pani Dominiki

Zachwycająca przemiana w sam raz na wakacje

Pani Dominika to młoda kobieta, której styl życia i sposób żywienia nieco odbiegał od ideału.

W pewnym momencie postanowiła wziąć się za siebie. Zjawiła się w gabinecie z wagą początkową 76 kg i błyskiem motywacji w oczach. Początki diety nie należały do najłatwiejszych. Pomimo smacznych przepisów oraz braku uczucia głodu w czasie stosowania jadłospisu, w pierwszych dniach Dominice brakowało codziennych, niezdrowych przekąsek. Z czasem smaki nieco się zmieniły, a efekty zachęciły do wytrwałości.

W ten sposób po ponad trzech miesiącach stosowania diety oraz utrzymania aktywności fizycznej odnotowaliśmy -10 kg! Skóra stała się zdrowsza i bardziej jędrna, a figura idealna na lato!

Opinia dietetyka:

Kiedy zgłosiła się do mnie Pani Dominika zobaczyłam młodą kobietę ze szczerymi chęciami poprawy swojej sylwetki. Figura ukazywała małą aktywność fizyczną i częste podjadanie Fast foodów i przekąsek. Sugerując się upodobaniami kulinarnymi starałam się tak opracować jadłospis, aby smaki satysfakcjonowały moją pacjentkę na tyle, by nie sięgała już po niezdrowe dania. Prawidłowe żywienie to 70% sukcesu, resztę stanowi aktywność fizyczna, którą Pani Dominika podjęła z dużym zaangażowaniem. Efekt jest widoczny na pierwszy rzut oka. Utracone 10 kg to zmniejszenie obwodów brzucha, nóg, bioder, a także ramion. Myślę, że rezultat upewnił Dominikę, że warto pilnować posiłków oraz dużo się ruszać.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje