Nasi dietetycy w Golubiu-Dobrzyniu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w Golubiu-Dobrzyniu! Trafiamy tam, gdzie trudno szukać pomocy innych dietetyków, a dzięki możliwościom kontaktu online wspieramy także osoby posiadające bardzo napięty grafik czy często podróżujące z miejsca na miejsce. Każdy nasz dietetyk wie, że współcześnie trudno jest znaleźć czas na poprawne komponowanie swojego jadłospisu, liczenie kalorii oraz innych wartości odżywczych. Właśnie dlatego poradnia dietetyczna powinna być tak istotną częścią naszego życia! Skoro jesteśmy tym, co jemy, warto o to zadbać. Pamiętaj, że Przyjazny dietetyk to jedynie dobrzy specjaliści, posiadający kompleksową wiedzę oraz doświadczenie w pracy. Potrafią komponować różne jadłospisy, od tych najbardziej popularnych, służących utracie wagi, poprzez jadłospisy dla sportowców, po układanie dań dla osób ciężarnych. Szczegóły wariantu zawsze są dopasowane do potrzeb danej osoby oraz do celów, jakie posiada. Zapraszamy do współpracy cały Golub-Dobrzyń i okolice!

Dieta Golub-Dobrzyń – dobre samopoczucie i zdrowie

Dietetyk
Anna Rupińska

Golub-Dobrzyń, ul. Poziomkowa 6

home-icon Zadzwoń: 607677944

Anna Rupińska posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie. Ukończyła Akademię Medyczną i przez wiele lat pracowała z osobami chorującymi na różnego rodzaju schorzenia. Dietą stara się tak zapracować na ich zdrowie, by mogli zmniejszyć ilość przyjmowanych leków lub nawet zupełnie je wyeliminować. Jej specjalnością jest więc dietetyka kliniczna. Wzbudza zaufanie i zawsze dąży do realizacji celów z pacjentami.
Umów wizytę

Dietetyk
Radosław Siałkowski

Golub-Dobrzyń, ul. Poziomkowa 6

home-icon Zadzwoń: 668973187

Jestem założycielem oraz właścicielem sieci placówek dietetycznych Przyjazny Dietetyk. Wdrożony projekt ma również zastosowanie w pracy ze sportowcami zarówno amatorami, jak i zawodowcami.
Umów wizytę

Nasze gabinety

home-icon
Znajdź najbliższą placówkę
i umów się na wizytę

Warto wiedzieć

icon

Zanim się spotkamy

Jeżeli chcesz dobrze przygotować się do spotkania z dietetykiem, przed wizytą prześlij nam wyniki takich badań jak:

  • morfologia
  • cukier
  • TSH
  • kwas moczowy
  • cholesterol LDL oraz HDL
  • trójglicerydy

W czasie pierwszego wywiadu, zapytany zostaniesz o ogóle samopoczucie, dolegliwości, ewentualne choroby, alergie i schorzenia, a także główny cel Twojej obecności. Aby propozycje żywieniowe były nie tylko skuteczne, ale także smaczne, powiedz nam co lubisz jeść, a czego wolisz unikać.

icon

Dla nas jesteś wyjątkowy!

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Twój cel jest naszym celem! Nieważne, czy chcesz schudnąć, przytyć, poprawić swoje wyniki badań, czy po prostu zacząć zdrowo się odżywiać. Pomożemy Ci osiągnąć sukces!

W ramach konsultacji możesz liczyć na fachowe doradztwo i cenne wskazówki, które pomogą szybciej uzyskać efekty. Możesz także wykupić dopasowany do Twoich potrzeb jadłospis.

Spodziewasz się dziecka? Nasi dietetycy opracują specjalną dietę dopasowaną do Twojego stanu i pomogą szybko odzyskać formę po ciąży.