Metamorfoza Mamy Kasi zakończona sukcesem

Metamorfoza Mamy Kasi zakończona sukcesem

Mniej kilogramów - więcej chęci do życia

 Pani Kasia na co dzień ma mnóstwo obowiązków związanych z byciem mamą. Jak wiadomo, przy dzieciach ciężko znaleźć czas na odpoczynek, a co dopiero na zadbanie o swoją figurę. W końcu jednak nastał dzień zmiany i pojawienie się uczestniczki w projekcie.

Pani Kasia wystartowała z wagą 73,7 kg. Po 3 miesiącach pracy nad sobą odnotowała wagę niższą niemal o 10 kg!

Umiejętność organizacji czasu, jaką nabiera każda matka, przydały jej się podczas treningów i spotkań z dietetykiem. Na każdą wizytę kobieta przychodziła uśmiechnięta i punktualna. Po osiągnięciu tak wspaniałego efektu, Pani Kasia nie ma zamiaru spocząć na laurach, tylko zmienia złe nawyki na zdrowy styl życia.

Opinia dietetyka: Anny Rupińskiej

Kobiety, którym nie udaje się dotrzymać planu schudnięcia, za przyczynę podają często brak czasu. Problemem jest też konieczność oddzielnego gotowania dietetycznych dań dla siebie, a standardowych dla reszty domowników. Przykładem takiej kobiety jest Pani Kasia – zabiegana mama, której ciężko znaleźć czas dla siebie. Kobieta przyznała, że źle czuje się z dodatkowymi kilogramami, przez co nie ma sił do wykonywania codziennych obowiązków.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje