Niesamowita metamorfoza Pana Łukasza

Niesamowita metamorfoza Pana Łukasza

Plan wykonany wzorowo!

Pierwsza wizyta Pana Łukasza miała miejsce w poradni w Kętrzynie u Pani Edyty Piątkowskiej w lipcu 2017 roku. Waga- 130 kg !

Pan Łukasz uznał, że to jest już ten  czas, aby zrobić coś ze swoim wyglądem i zdrowiem.  Nie przywiązywał wcześniej zbyt dużej wagi do tego, co i ile jadł. Zaspokajał po prostu swój głód w ciągu całego dnia ,nie kontrolując się zupełnie.

Co tak naprawdę zmotywowało Pana Łukasza do rozpoczęcia terapii?

Przede wszystkim wygląd,kłopoty z sprawnością fizyczną i obawa o stan swojego zdrowia. Pan Łukasz był świadomy tego,że jeśli nie zmieni stylu życia, to już niedługo będzie miał poważne kłopoty ze zdrowiem.

Jaki były początki i przebieg całej terapii?

Pani Edyta przeprowadziła z nim szczegółowy wywiad żywieniowy. Dopytała co jada zwyczajowo ,co lubi ,a czego nie będzie chciał jeść. Wyjaśniła zasady racjonalnego odżywiania, przeanalizowała również wyniki krwi Pana Łukasza. Ustaliła wspólnie  pory posiłków i po kilku dniach plan żywieniowy został przygotowany. Cała kuracja przebiegała bez większych problemów. Największe spadki masy ciała miały miejsce w początkowej fazie kuracji. Pan Łukasz wiedział, że po jakimś czasie nastąpi okres stagnacji i waga nie będzie drastycznie spadała. Pani Edyta poinformowała go o tym wcześnie i faktycznie po kilku miesiącach tak się stało na moment, natomiast plan był realizowany dalej. Pan Łukasz systematycznie gubił wagę i lepiej się czuł.

Co osiągnął?

  • -47 kg mniej, rewelacja!
  • lepsze samopoczucie
  • lepsza sprawność fizyczna
  • poprawa kondycji
  • unormowany poziom tkanki tłuszczowej
  • zmiana złych nawyków żywieniowych 

Opinia dietetyk Edyty Piątkowskiej:

Pan Łukasz pojawił się u mnie w gabinecie w 2017 roku w maju. Ważył wtedy 130 kg. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że przyszedł człowiek, który wie czego chce i ma jasno sprecyzowany cel. Współpraca z Panem Łukaszem od początku układała się pomyślnie. Zdyscyplinowany, z pozytywnym nastawieniem, było wyczuwalne, że nie robi tego z musu. Na każdym etapie miał moje wsparcie i rodziny - mamy i siostry. Nadal współpracujemy i gubimy dalej kilogramy :)

Na dzień dzisiejszy waga Pana Łukasza to 83 kg , schudł 47 kg w ciągu dwóch lat!

 

 

 

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje