Przedślubna metamorfoza Pani Sylwii

Metamorfoza Pani Sylwii

Wyznaczenie jasnego celu to połowa sukcesu

 Niejedna Panna Młoda próbuje przed ślubem zgubić kilka kilogramów, aby w tym ważnym dniu wyglądać oszałamiająco.

Podobna motywacja zachęciła Panią Sylwię do wzięcia udziału w projekcie „Walcz z nami z kilogramami”. Pacjentce towarzyszyły pewne wątpliwości. Na co dzień jest aktywna fizycznie, jednak od pewnego czasu nie widziała efektów swoich ćwiczeń. Postanowiła jednak oddać się w ręce ekspertów i sumiennie trzymała się diety oraz trenowała kilka razy w tygodniu.

Po trzech miesiącach sylwetka Pani Sylwii zmieniła się nie do poznania. Przede wszystkim zmniejszył się obwód brzucha i pojawiło się efektowne wcięcie w talii. Spalanie tkanki tłuszczowej widać także w badanych parametrach.

Z wyjściowych 37% Pani Sylwia osiągnęła 28%! I tak w ciągu trzech miesięcy nasza bohaterka straciła 7 kg, co dało jej pewność siebie i zachwycający wygląd podczas ślubu.


Opinia dietetyka Judyty Malagowskiej:

Pani Sylwia zgłosiła się do nas z chęcią zrzucenia kilku kilogramów. Jej motywacją był zbliżający się wielki dzień – ślub. Biorąc pod uwagę, że kobieta zawsze była aktywna fizycznie, jednak nie przynosiło to zadowalających efektów, można zauważyć, jak ważna w odchudzaniu jest dieta oraz opieka trenera. Po rozmowie i poznaniu dotychczasowego sposobu żywienia opracowałam spersonalizowany jadłospis oraz uzgodniłyśmy pewne zasady zdrowego stylu życia. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać. Radość z końcowego efektu projektu widać w szerokim uśmiechu Pani Sylwii oraz zachwycie jej męża.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje