Świadoma decyzja Pani Żanety

Pani Żaneta i jej metamorfoza

Determinacja i konsekwencja zagwarantowały sukces

Poznajcie Panią Żanetę, która dzięki współpracy z dietetyk Judytą Malagowską i uczestnictwie w programie "Zrzucaj z nami kilogramy"  przeszła  metamorfozę i zmieniła złe nawyki żywieniowe. Pani Żaneta źle czuła się ze swoja wagą, męczyła się dużo szybciej, ogólne samopoczucie fizyczne i psychiczne nie było najlepsze. Świadomie podjęła próbę zawalczenia o siebie, jak sama powtarza: „na siłę nikt nas do tego kroku nie zmusi " Trzeba być przekonanym, świadomym i pozytywnie nastawionym. 

 Właśnie pozytywne nastawienie pani Żanety wpłynęło na zmiany jej stylu życia . Udało się zgubić 7 kg i poprawić samopoczucie fizyczne i psychiczne!

Opinia dietetyka Judyty Malagowskiej:

Kobieta, która sprawia, ze świat staje się lepszy. Pełna empatii, niesie pomoc innym. Szczęśliwa mama i żona . Najambitniejsza uczestniczka całego projektu, regularnie uczęszczała na wszystkie zajęcia, również te dodatkowe. Wielkie gratulacje!

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje