Nasi dietetycy w Toruniu

Sieć naszych poradni dietetycznych obejmuje całą Polskę, także Toruń. Do Twojej dyspozycji jest kilku dobrych i fachowych dietetyków, którym zaufało już wielu zadowolonych osób – z ich opiniami możesz zapoznać się również na naszej stronie. Kolejnym atutem jest nasz przystępny cennik. Dobry dietetyk nie musi być drogi, musi za to posiadać specjalistyczną wiedzę i odpowiednie podejście do pacjentów. Cennik usług w naszej poradni dietetycznej w Toruniu zależy od wyboru wariantu. Nasi dietetycy przed ustaleniem jadłospisu i udzieleniem porad dietetycznych przeanalizują Twoje wyniki badań, dotychczasowe nawyki żywieniowe, alergie pokarmowe oraz Twoje upodobania pokarmowe. Na konsultację dietetyczną możesz przyjść do poradni dietetycznej albo umówić się na wizytę online. Zaufaj ekipie Przyjaznego Dietetyka w Toruniu i zmień swoje życie na lepsze! Dzięki nam, szybko zmienisz swoje nawyki żywieniowe i poprawisz swój codzienny nastrój oraz zdrowie. Zaufaj ekspertom w branży żywieniowej i już dzisiaj zacznij żyć na nowo!

Dietetyk
Judyta Malagowska

Toruń, ul. Szosa Chełmińska, budynek Instytutu Ireny Eris 166 /I p

home-icon Zadzwoń: 690266190

Konsultacji i porad udziela w gabinecie dietetycznym, który mieści się w Toruniu przy ulicy Rynek Nowomiejski 20. Na wizytę możesz się umówić w środę, od 14.00 do nawet 22.00 lub w czwartek – od 9.00 do 14.00. Skorzystaj z naszego harmonogramu online lub zadzwoń i umów się na spotkanie!
Umów wizytę

Dietetyk
Radosław Siałkowski

Toruń, ul. Szosa Chełmińska, budenek Dr. Ireny Eris 166/IIpi

home-icon Zadzwoń: 668973187

Jest właścicielem i założycielem jednej z największej sieci placówek poradnictwa dietetycznego w Polsce - Przyjazny Dietetyk. Wypracowane przez lata skuteczne metody terapeutyczne pomogły tysiącom pacjentów w walce z otyłością i nadwagą. Wdrożony projekt ma również zastosowanie w pracy z sportowcami zarówno amatorami, jak i zawodowymi.
Umów wizytę

Dietetyk
Daria Grześkowiak

Toruń, ul. Plac 18 stycznia 4/B

home-icon Zadzwoń: 570576657

Jestem psychodietetykiem nie tylko z wykształcenia, ale również z miłości do życia i ludzi. Moja praca polega na kształtowaniu odpowiednich nawyków żywieniowych, wskazuje co jeść a czego unikać, dostarczam pomysły na ciekawe i smaczne posiłki. „Człowiek nie żyje, aby jadł, ale je, aby żył.” Dobrze trafiłeś, zapraszamy do nas!
Umów wizytę

Nasze gabinety

home-icon
Znajdź najbliższą placówkę
i umów się na wizytę

Warto wiedzieć

icon

Zanim zaczniesz

Jeśli chcesz osiągnąć najlepsze rezultaty w możliwie jak najkrótszym czasie, zanim umówisz się na wizytę, przygotuj kilka rzeczy. Po pierwsze, prześlij nam wyniki swoich badań, czyli:

 • morfologia,
 • cholesterol LDL, cholesterol HDL,
 • trójglicerydy,
 • cukier,
 • kwas moczowy,
 • TSH,
 • badanie ogólne.

Przeanalizuj też swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe oraz napisz, co lubisz jeść najbardziej. Podczas pierwszej konsultacji dietetyk zapyta Cię też o Twój tryb życia oraz alergie pokarmowe i ewentualne choroby czy schorzenia.

icon

Indywidualny plan

Dzięki podanym przez Ciebie danym dietetyk może ustalić indywidualny jadłospis i udzielić Ci fachowych porad dietetycznych. Możesz też wykupić opcję bez jadłospisu. Wszystko zależy od tego, na czym Ci najbardziej zależy. Nasi dietetycy są w stanie ułożyć specjalistyczne diety, które będą idealnym rozwiązaniem dla kogoś kto chce:

 • przytyć,
 • schudnąć,
 • zdrowo się odżywiać,
 • poprawić wyniki badań,
 • prowadzić aktywny tryb życia,
 • kwas moczowy,
 • poprawić swój wygląd.

Ułożymy także dietę dla przyszłych mam!