Wytrwała praca i wspaniały efekt metamorfozy Pani Eli

Metamorfoza Pani Eli z Golubia Dobrzynia

Najważniejsze, aby nigdy się nie poddawać

Pani Ela to uczestniczka projektu „Zrzucaj z nami kilogramy”, która w trakcie trwania metamorfozy udowodniła, jak bardzo trzeba dbać o to, aby nie ulec zniechęceniu.

Praktycznie każda osoba zaczyna wyzwanie w podobny sposób: duża ekscytacja, chęć walki i wielki zapał. Jednak prędzej czy później pojawiają się kryzysy. Pierwsze zakwasy oraz chęć zjedzenia czegoś niezdrowego może wywołać spadek motywacji. Pani Ela na drodze swojej przemiany również odnotowywała kilka kryzysów. W ciężkim momencie pomagała świadomość wyznaczonego celu oraz wsparcie grupy, z którą spotykała się na treningach. Jak sama podkreśla, jej zasadą życiową jest nigdy się nie poddawać.

Dzięki takiemu nastawieniu uczestniczka zgubiła 7 kg!

Opinia dietetyka Wiolety Matczak:

Mogę powiedzieć, że rzadko spotykam kobiety tak zawzięte i waleczne jak Pani Ela. Pomimo trudności w czasie trwania naszego wyzwania, nie poddawała się i dzielnie podejmowała aktywność fizyczną. Myślę, że czynnikiem pomagającym utrzymać motywację jest świadomość, że w projekcie bierze się udział razem z innymi i wspólnie pokonuje się wyrzeczenia. Dlatego też zachęcamy wszystkich, aby przed rozpoczęciem odchudzania czy wprowadzania zdrowych nawyków, mieli przy sobie kogoś, kto będzie wspierał albo nawet razem z nimi podejmie wyzwanie.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje