Zachwycająca metamorfoza Pani Arlety

Metamorfoza Pani Arlety z Golubia- Dobrzynia

Sumienność i wielkie zaangażowanie

Pani Arleta to uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona kobieta. Postanowiła zrobić coś dla siebie i zgłosiła się do programu „Zrzucaj z nami kilogramy”.

Spersonalizowana dieta, dobre nawyki żywieniowe, a także więcej ruchu to wspaniałe kroki, jakie poczyniła ta kobieta. Lekko nie było, jednak wsparcie ukochanego i motywacja płynąca od organizatorów i współuczestników pomogły zrzucić aż 9 kg i stracić 16 cm w obwodach. Sumienna praca nad własnym ciałem przyniosła oczekiwane efekty.

Opinia dietetyka: Wiolety Matczak

To bardzo motywujące, kiedy osoby z energią zabierają się za swoją figurę i zdrowie. Takie zachowanie pozwala w porę ograniczyć możliwość wystąpienia chorób, a także dodaje witalności, pewności siebie i chęci do działania. Pani Arleta przyszła do nas z dużym uśmiechem, a wyszła z jeszcze większym. Uczestniczka bardzo skrupulatnie podeszła do metamorfozy przez co jestem pewna, że zdrowy styl życia utrzyma także po zakończeniu wyzwania.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje