Zbilansowana dieta podstawą sukcesu Pani Emilii

metamorfoza Emilii

Zdrowa dieta to nie głodówka

Jedni jedzą za dużo, inni za mało. Pani Emilia na co dzień jest zapracowana i zabiegana. Przez to nie ma czasu na regularne żywienie. Przed programem jadła zaledwie 2 posiłki w ciągu dnia. Czując głód, pokonywała go podjadaniem słodyczy. Wzięcie udziału w trzymiesięcznym wyzwaniu to przede wszystkim zmiana nawyków.

Regularne 5 posiłków dziennie, ograniczenie niezdrowych przekąsek, a także picie odpowiedniej ilości wody, czyli mówiąc krótko racjonalna i zbilansowana dieta, doprowadziły do sukcesu.

Opinia dietetyka Anny Rupińskiej :

Żyjemy w czasach, w których ciągle trzeba się spieszyć. Jemy w biegu, często zadowalając się posiłkami typu Fast food. Gdy brakuje energii sięgamy po zastrzyk cukru w postaci rozmaitych słodyczy. Do tego opisu idealnie pasuje Pani Emilia, uczestniczka programu „Zrzucaj z nami kilogramy”. Kobieta przyznała, że przez brak czasu jadała często zaledwie dwa posiłki w ciągu dnia. Po udanej metamorfozie i zrzuceniu  6 kg, Pani Emilia odkryła znaczenie regularności jedzenia i prawidłowego nawodnienia organizmu.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje