Zdrowotna metamorfoza Pani Wiesi

Wiesia metamorfoza

O zdrowie warto dbać w każdym wieku

Pani Wiesława to kolejna uczestniczka programu „Zrzucaj z nami kilogramy”.

Podczas spotkania organizacyjnego powiedziała, że chce zmienić styl życia, aby poprawić swoje zdrowie i wyniki. Ta słuszna motywacja nakazała dietetykom w szczególny sposób skupić się na opracowaniu jadłospisu, który uzupełni niedobory witamin i wzmocni cały organizm. Pani Wiesia to wzorowy pacjent. Nie ominęła żadnego spotkania i ćwiczeń, co świadczy o jej głębokim zaangażowaniu i traktowaniu projektu na poważnie.

Takie podejście się bardzo opłaciło, ponieważ nasza bohaterka schudła 8 kg. Najważniejsze jednak, że zobaczyła dużą różnicę w samopoczuciu potwierdzoną lepszymi wynikami. Trzy miesiące walki o siebie odwdzięczyły się nowymi siłami do działania.


Opinia dietetyka Judyty Malagowskiej:

Większość osób biorących udział w naszym trzymiesięcznym wyzwaniu ma na celu poprawę sylwetki. W przypadku Pani Wiesławy na pierwszym miejscu było zadbanie o swoje zdrowie. Jej upór w dążeniu do wyznaczonego sobie celu jest godny pozazdroszczenia. Bohaterka nie ominęła żadnych zajęć, a na wszystkich spotkaniach dawała z siebie 200% normy. Współpraca z Panią Wiesławą okazała się być pożyteczna nie tylko dla niej. Dla mnie była to lekcja konsekwencji.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje