Imponująca metamorfoza Pani Zosi

Metamorfoza Pani Zosi

Każdy wiek to dobry czas na zmianę stylu życia

 Pani Zosia to kobieta o niesamowicie silnej woli. Zgłosiła się do nas z chęcią schudnięcia, jednak dobrze widziała, że proces gubienia kilogramów najlepiej zadziała, jeśli stanie się stylem życia.

Co było impulsem motywacyjnym i co napędzało ją do wytrwałości?

Pani Zosia uwielbia korzystać z życia i kocha naturę. Zbędne kilogramy sprawiały, że czuła się ociężała, szybko się męczyła, a przez to nie mogła w pełni cieszyć się radościami dnia codziennego. Zaproponowana przez dietetyk Martę Jędrzejczak z Żuromina dieta oraz zwiększenie świadomości zdrowego stylu życia Pani Zosia potraktowała bardzo poważnie.

Opłaciło się to w 100%, gdyż dzięki pokonaniu swoich słabości, rozruszaniu ciała oraz stosowaniu zbilansowanej diety nasza bohaterka straciła ponad 20 kg!

Co zyskała?

Większą chęć do życia, sprawność, lepszą kondycję, poczucie lekkości, dobre wyniki oraz jeszcze więcej uśmiechu! Teraz Pani Zosia często wybiera się na wycieczki rowerowe oraz realizuje swoje pasje. Jedną z nich jest uprawa warzyw na działce – zdrowych i bez nawozów, którymi chętnie obdarowuje najbliższych. Zdrowa dieta nie jest już koniecznością, ale przyjemną codziennością.

Opinia dietetyk Marty Jędrzejczak:

Pani Zosia to prawdziwa kobieta sukcesu. Sukcesu walki o siebie i swoje życie. W gabinecie pojawiła się z wielką motywacją, dzięki czemu praca z nią była olbrzymią przyjemnością. Oczywiście wyeliminowanie niektórych złych nawyków oraz wprowadzenie nowych, zdrowych, nie było prostym procesem, jednak pierwsze zauważalne efekty napędzały Panią Zosią do dalszej pracy, a mnie przysparzały wielką radość. Przykład tej pacjentki pokazuje, że na szczupłą sylwetkę stać każdego, jednak wymaga ona dużego samozaparcia i wiary w sukces.

Informacje tutaj zawarte mają charakter jedynie informacyjny oraz nie są poradą lekarską. Zastosowanie się do nich powinno być skonsultowane na indywidualnej wizycie ze specjalistą.
Spodobał Ci się nasz artykuł? Polub nasz fanpage!
Polecane artykuły
3 miesiące i 8 kg mniej-metamorfoza Pani Klaudii
Efekty projektu-Zrzucaj z nami kilogramy
Pani Maja i jej wielka przemiana!
Wprowadzenie nowego modelu żywieniowego i treningów przyczyniły się do spełnienia marzeń!

Zdrowie

To warto wiedzieć

Aktualności

Co u nas słychać

Przepisy

Smacznie i zdrowo

Metamorfozy

Wasze sukcesy

Sport

Porady i relacje